Facebook

Як вибрати цемент в мішках для будівельних робіт?

 
Цемент є головним матеріалом для кожної будівельної роботи. Без нього неможливо виконати укладку стіни, фундаменту, виштукатурювання і багато інших важливих процесів. Цемент в мішках можна придбати в спеціалізованій компанії, як оптом, так і в роздріб.
 
До вибору цементу необхідно поставитися відповідально, тому що від його якості повністю залежить виконані роботи і термін експлуатації виконаних робіт. При більш детальному вивченні продукту завжди увагу зациклюється на виробника. Цемент може відрізнятися своїм складом:
 
  1. Глина різного походження, суглинки і глинистий сланець.
  2. Мел, вапняк і різні карбонатні породи.
  3. Мінерали, флюорит і аспар.
 
Необхідно відзначити, що цемент є швидкопсувним матеріалом, тому, якщо відразу все не використовували необхідно запам'ятати такі чинники:
 
  • Згідно з стандартами виробник надає якість цементу протягом двох місяців з дати відвантаження з заводу. Необхідно правильно зберігати цемент, тільки таким чином можна продовжити зберігання матеріалу до півроку.
  • Якщо мішок уже розкритий, то використовувати його необхідно якомога швидше.

Перевірити цемент у Львові на якість дуже просто. Досить відкрити мішок, засунути в нього руку і стиснути її в кулак. Цемент високої якості потече крізь пальці, де колір цементу завжди сірий або світло - сірий. Суміш завжди повинна бути однорідною і не мати ніяких включень.

 
Основні властивості цементу:
 
  1. Міцність. Це головна складова матеріалу, де ця властивість залежить від того, що входить в його склад.
  2. Морозостійкість, де цемент відмінно переносить різкі перепади температури.
  3. Водостійкість, де швидкість застигання завжди максимальна і не залежить від загальної вологості.
  4. Стійкість до утворення корозії.
 
При виборі цементу варто ретельно вивчити всі технічні характеристики, з метою упевнитися, що матеріал відповідає всім необхідним вимогам і показникам: рівень допустимого навантаження, вологостійкість, морозостійкість, стійкість до кліматичних перепадів і температурним.
в Будівельні матеріали Переглядів: 530 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022