Facebook

Як вибрати стенд розвал-сходження: поради покупцям

 
 
Важко уявити собі більш потрібне на СТО обладнання, ніж стенд розвал-сходження. Його застосовують для оцінки положення коліс після тривалої їзди, проїзду бездоріжжям, потрапляння в ями, а також після ДТП. Підібрати його можна для кожної автомайстерні, для цього треба з'ясувати, як використовується подібне обладнання, і які існують його різновиди.
 

Як працює стенд розвалу-сходження?

 
Цей пристрій вважається простим та безпроблемним в експлуатації. Застосовують його так:
 
  1. Автомобіль заганяють на спеціальну платформу. Найчастіше як такий використовують четирьохстійний підйомник.
  2. На колеса розміщують датчики або мішені (це залежить від типу стенду). За допомогою цих деталей апарат фіксує положення коліс щодо осі.
  3. Система передає виміри працівнику СТО. Йому залишається порівняти її із заводськими параметрами та вирівняти колеса.
 
Деякі сучасні моделі стендів оснащуються програмним забезпеченням, яке самостійно порівнює параметри ходової із заводськими. Воно показує, де є похибки. Такий підхід суттєво економить час на обслуговування кожного транспортного засобу та нівелює можливість помилки при оцінці становища коліс, яка могла б бути допущена під час виконання розрахунків працівником вручну.
 

Який стенд розвалу-сходження краще вибрати?

 
Якщо ви бажаєте придбати для СТО досконале високоточне обладнання, то перейдіть за даним посиланням https://autom.com.ua/ru/oborudovanie-dlya-sto/stendy-razval-shozhdeniya і зупиніться на 3Д зразках. Такі стенди мають мінімальну похибку, вони дозволяють уникнути використання підйомників під час діагностики. Крім того, подібна техніка суттєво зменшує час роботи з кожним транспортним засобом, а отже дозволяє збільшити продуктивність автосервісу. Вважається, що протягом найближчих 5 років ці зразки повністю замінять застаріле обладнання.
 
Якщо можливості придбати 3Д модель (а вони коштують дорожче за аналоги) у власників СТО немає, можна замовити комп'ютерний стенд. Він відрізняється простотою в експлуатації, має вбудовану базу із заводськими параметрами по положенню коліс різних автомобілів. Таке придбання окупить себе у перші півроку.
 
Що ж до старих лазерних моделей, їх можна розглядати виключно як тимчасовий варіант. За півроку-рік його потрібно буде замінити на більш досконалу техніку.
в Обладнання Переглядів: 231 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022