Facebook

Як вибрати штукатурку для стін в квартирі

При появі потреби вирівняти стіни використовуючи штукатурку, покупець стикається з великим вибором різних матеріалів, завдяки чому розібратися своїми силами, ніж оштукатурювати поверхні стін в житлової площі, буває складно.

Перед тим як визначитися, яку штукатурку вибрати для стін в будь-якому приміщенні, варто в першу чергу сформуватися з майбутніми експлуатаційними умовами поверхні, що дасть можливість розібратися, яка штукатурка для стін від Алкiв краще підходить в кожному конкретному випадку.

Грамотний вибір облицювальної суміші залежить від наступних показників:

Експлуатаційні умови. Матеріал який розглядається може застосовуватися для обробки зовнішніх і внутрішніх стін, в умовах звичайної або дуже високої вологості. Для робіт всередині приміщення в сухих приміщеннях підійдуть всі типи облицювальних розчинів.

Щоб заштукатурити зовнішні поверхні з цегли або бетону (деталі фасаду, балкони), знадобиться піщано-цементна суміш, а для роботи з поверхнями, схильними до впливу великої вологості, підійдуть цементно-вапняні суміші та шпаклевки.

Додавання фібри в піщано-цементні розчини дає можливість надати більш великі характеристики міцності під час роботи з фасадними стінами.

Режим температур. У приміщеннях, які не які призначені для постійного проживання, наприклад, в будиночках за містом, не можна застосовувати розчини для штукатурки на гіпсовій основі. При температурних перепадах штукатурка з даного матеріалу стане руйнуватися. В даному варіанті можна використовувати виключно суміші з цементу.

Характеристики піску. Для підготовки поверхонь під різні варіанти подальшої облицювання, застосовують пісок різної фракції. Так, для підготовки стіни для фарбування необхідно застосовувати усереднений розмір фракцій, для остаточної штукатурки - невеликий, для вирівнювання поверхні стін під поклейку або монтажу плитки - великий.

Здібності обробника. Правильно нанести розчин на поверхню і якісно його розрівняти може абсолютно не кожен майстер, завдяки цьому на початку роботи необхідний упевнитися, що запрошені обробники вміють працювати з певним видом розчинів для штукатурки. Своїми силами зробити дану роботу, без навчання і практики, важко.

Спосіб нанесення розчину. Крім ручного нанесення суміші на поверхню, є можливість обробки механічним способом стін за допомогою спеціалізованих апаратів.

Вартість. Застосування дорогих і доступних матеріалів, при втіленні технології робіт, дає майже що один і той же результат, але є різниця в швидкості обробки поверхні і терміни повного набору міцності розчину. Так, склади полімеру, хоча і коштують набагато дорожче звичайних цементних або сумішей на основі вапна, швидше набирають надійність, що дає можливість раніше розпочати наступних робіт.

в Будівельні матеріали Переглядів: 17068 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022