Facebook

Як вибрати найкраще ліжко?

Жодна людина не може обійтися без міцного здорового сну. А що в першу чергу для цього потрібно? Гарна зручна спальня з відповідною меблями. Звичайно дуже багато важить - нова ліжко. Поради, наведені в нашій статті допоможуть Вам зробити правильну покупку і значно підвищити якість свого сну.

Отже, гуляючи по магазину і роздумуючи яке ліжко вибрати, в першу чергу зверніть увагу на каркас. Звичайно, він повинен бути міцним, інакше довго Вам меблі не прослужить. Замість ніжок для опори можуть цілком служити бічні частини (царги) або узголів'я з ножною спинкою. Такі моделі більш стійкі. Але вироби з ніжками теж мають свої плюси: полегшують доступ до підлоги (наприклад, для прибирання пилу, що накопичився і бруду або щоб розмістити ящики для зберігання). До того ж вони виглядають легше, «легше», що виразно важливо для невеликих спалень. Кращі ліжка https://matrason.ua/krovati/ від Matrason мають міцні ніжки з натурального дерева або металу.

До речі, саме металеві ліжка останнім часом набирають все більшої популярності, тому що прекрасно вписуються в сучасний інтер'єр, надаючи йому особливу родзинку. А ось солідні меблі з достатком різьблення і прикрас «обважнює» інтер'єр і мало відповідає сучасним віянням моди.

ВАЖЛИВО! У будь-якому випадку матеріал з якого зроблений предмет меблів повинен бути 100% екологічний, не володіти різкими сторонніми запахами (наприклад, клею) - адже в спальні ми проводимо значну частину часу і навколишнє оточення впливає і на якість сну і наше здоров'я в цілому.

Купуючи нові меблі для спальні, подивіться і на основу ліжка. Самий хороший варіант - посилене ортопедична основа з ламелей (спеціальних гнучких дощечок, які прогинаються під вагою людину) з відстанню 3-6 см. Більш дешеве дно з фанери або звичайних рейок буде статичним.

Не упускайте можливості використовувати ліжко як додаткове місце для зберігання речей. Особливо важлива ця опція для невеликих квартир. Це можуть бути спеціальні моделі з висувними ящиками або підйомним механізмом. Можна використовувати викатні ящики (якщо під ліжком багато місця).

в Меблі Переглядів: 186 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020