Facebook

Як вибрати мотоблок?

Мотоблок - універсальна сільськогосподарська машина, яка призначена для обробки земельних ділянок різних розмірів. Це незамінний пристрій для великих обсягів роботи. Підвищені вимоги до мотоблоків викликають багато питань, і зараз ми допоможемо вам розібратися в особливостях і видах обладнання.

Види пристроїв

Перед покупкою необхідного обладнання пропонуємо розглянути кілька типів мотоблоків:

Бензинові. Потужні і продуктивні машини з невеликою вагою. Характеризуються меншим шумом, простим управлінням і малою вагою. Сьогодні це найпопулярніший тип мотоблоків.

Дизельні. Відмінна стійкість і прохідність роблять машину ідеальним варіантом для обробки великих площ. Цей тип мотоблока вейма коштує дорожче за бензинові аналоги, але не менш популярний через невисоку вартість дизельного палива.

Мотоблоки з валом відбору потужності. Універсальність і функціональність - дві основні переваги цього типу. Можливість приєднати навісне обладнання забезпечила використання машини в самих різних областях застосування.

Вибір машини

При виборі відповідного пристрою необхідно пам'ятати і про умови його використання. Зверніть увагу на такі особливості:

Вага. Залежно від ступеня обробки грунту, виберіть мотоблок від Moimotoblok з відповідною вагою. Для регулярно оброблюваної грунту підходять легкі машини - більш важкі аналоги просто загрузнуть в землі. Крім того, використання заднього навісного обладнання також підвищує вимоги до маси установки.

Навісне обладнання. Згадайте, для яких робіт вам потрібен мотоблок. Залежно від призначення, машину можна обладнати картоплесаджалки, адаптерами, причепами та плугами.

Кращі моделі мотоблоків

Найбільшим попитом сьогодні користуються імпортні мотоблоки. Але пам'ятайте, що при виборі пристрою ви повинні звертати увагу в першу чергу на функціонал і призначення устаткування, а не на марку вироби. Так ви зможете підібрати кращу модель для індивідуальних умов роботи.

в Обладнання Переглядів: 249 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020