Facebook

Як вибрати міжкімнатні двері?

Цей предмет - один з найбільш значущих в усьому інтер'єрі квартири, хоча часто до вибору міжкімнатних дверей відносяться без належної уваги. Двері - це те, що в першу чергу бачить кожен при вході. А тому її якість, колірне рішення задають загальний тон подальшого сприйняття всієї обстановки кімнати.

Чим керуватися при розгляді можливих варіантів

В першу чергу, потрібно визначитися з ціновою складовою, при цьому треба пам'ятати, що скупий платить двічі. Є, звичайно, і бюджетні варіанти гідної якості. Але ж ціна на міжкімнатні дверей не береться довільно нізвідки: вона складається з собівартості вихідного матеріалу, всілякої фурнітури і оплати праці робітників, які виробляють її. Якщо кінцевий продукт коштує недорого, то на чомусь явно заощадили.

Коли бюджет урізаний і вартість - основний показник, просто з відповідальністю поставтеся до вибору конкретного екземпляра, перевірте річ на відсутність відколів, подряпин, інших косметичних дефектів.

Чи буде це деревний масив, або клеєна стружка, благородний дуб або клейончатий шпон - вирішувати вам. Вставки зі скла надають витонченості і легкості, однак не завжди служать на користь вашому особистому простору і конфіденційності.

Поцікавтеся у продавця - консультанта зносостійкість кожного з представлених видів, щоб не довелося замінювати міжкімнатні двері Бережа буквально через пару років.

Щодо марки виробника можна порадити наступне: знайдіть в мережі інтернет відгуки покупців і зробіть висновки про товар. Це істотно заощадить ваш час і послужить хорошим досвідом в справі придбання подібних речей.

Далі продумайте сполучуваність кольору майбутньої покупки з шпалерами, підлогою, підвіконнями в приміщенні. Навіть сміливі дизайнерські експерименти повинні бути хоч частково виправдані гармонією колірної гри.

Ну і, звичайно, ідеальним варіантом буде, якщо всі дверні прорізи у вашій квартирі оновляться в одному стилі. Це підкреслить тонкість естетичного чуття господаря.

в Вікна і двері Переглядів: 3126 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022