Facebook

Як вибрати класні міжкімнатні двері?

Під час ремонту питання про те, як не помилитися при виборі міжкімнатних дверей стає особливо актуальним. Величезна кількість різноманітних моделей, представлених в магазинах, здатна поставити недосвідченого споживача в глухий кут.
На які параметри слід орієнтуватися, щоб вибрати якісні міжкімнатні двері?

Як вибрати міжкімнатні двері: основні критерії вибору

Матеріали виготовлення. Це один з найбільш важливих параметрів, адже від нього залежать технічні характеристики дверей, а також їх вага і ціна.

На сьогоднішній день найпопулярнішими матеріалами для виготовлення дверей є:

  • Натуральне дерево. Такі міжкімнатні двері мають красивий і солідний зовнішній вигляд, відмінно прикрашають інтер'єр. Не рекомендується встановлювати їх у ванній кімнаті - підвищена вологість призведе до швидкої деформації виробу.
  • МДФ. Двері з цього матеріалу користуються найбільшим попитом. Виготовляються з дрібної пресованої стружки і є хорошою альтернативою виробам з натуральної деревини.
  • Пластик. Використовується для виготовлення легких вологостійких дверей.
  • Скло. Найчастіше цей матеріал застосовують в якості вставки, однак для сучасного інтер'єру можна придбати двері, повністю виконані зі скла.

Товщина дверей. Так як планується купувати міжкімнатні двері, не має сенсу зупиняти свій вибір на занадто товстих і масивних моделях. Головне, щоб звукоізоляція була достатньою.

Дверна конструкція. При виборі дверей обов'язково слід звернути увагу на будову полотна. Воно може бути повністю виконано з одного матеріалу або мати вставки зі скла, пластику. Якій саме моделі віддати перевагу - залежить від особливостей інтер'єру.

Оздоблення дверей. Хороша облицювання продовжує тривалість експлуатації будь-яких дверей.

Найпопулярніші варіанти обробки міжкімнатних дверей

Лак. Зберігає фактуру двері, виконаної з дерева. Також часто застосовується для фіксації інших оздоблювальних матеріалів.
Шпон. Являє собою тонкі зрізи деревини, які прикріплюються до поверхні за допомогою клею. Шпоновані двері є чудовою альтернативою моделям, виконаним з дерева повністю.

Ламінат. Як правило, ненатуральне покриття. Ламіновані двері можуть бути пофарбовані в будь-який колір або декоровані під натуральне дерево.

в Вікна і двері Переглядів: 188 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020