Facebook

Як вибрати гідроізоляцію бетону?

Гідроізоляція бетону

Йде літо, а з ним і пік будівельного сезону, а це значить, що перед приватним і професійним будівельником постане питання вибору гідроізоляції. У разі будівництва або ремонту бетонної заглибленої конструкції - ефективність гідроізоляційних питання ключове.

Як зробити правильний вибір, не помилитися в різноманітті продуктів і технологій? Який матеріал зможе захистити від води раз і назавжди?

Одним з таких рішень є застосування проникаючої гідроізоляції. Її основна і відмінна риса полягає в тому, що вона робить водонепроникним сам бетон, на який нанесена. Всі мікротріщини і пори бетону, через які раніше проходила вода, в результаті хімічних реакцій «закупорюються» кристалічними новоутвореннями. Придбати гідроізоляцію бетону можна тут: https://www.penetron-moscow.ru/page/materiali-dlya-gidroizolyatsii-betona/

Наступні поради допоможуть вибрати проникаючу гідроізоляцію.

1. Декларування. З 27 грудня 2018 року всі виробники сухих будівельних сумішей, в тому числі і гідроізоляційних, зобов'язані підтверджувати відповідність заявлених та фактичних характеристик своєю продукцією в формі декларування. При відсутності декларації відповідності, у споживача немає ніяких підстав довіряти інформації на упаковці матеріалу. А організації, що займається продажем незадекларованої продукції, загрожує адміністративний штраф.

Інформацію про наявні деклараціях відповідності можна знайти на сайті «Россаккредітаціі». Сухі суміші, що входять в систему матеріалів Пенетрон мають діючі декларації, які доводять їх відповідність ГОСТ.

2. ГОСТ. Для того, щоб зрозуміти, що перед вами проникаюча гідроізоляція, необхідно знайти на упаковці вказівку про відповідність ГОСТ 56703-2015. Якщо така інформація відсутня, то, швидше за все, це поверхнева гідроізоляція.

3. Інструкція по застосуванню. Інструкція також служить індикатором якості матеріалу. Якщо виробник рекомендує товщину нанесення більш 2 мм, а витрата перевищує 1,5 кг на м2, і зняття шару не передбачається - то можете не сумніватися, перед вами поверхнева гідроізоляція. У разі її пошкодження гідроізоляція працювати не буде. Хімічно активні компоненти нанесеною проникаючої гідроізоляції мігрують в тіло бетону і там залишаються. Тому нанесений шар виробники проникаючої гідроізоляції рекомендують видаляти.

4. Придбання. Як і будь-які інші технологічні товари, купувати проникаючу гідроізоляцію слід у офіційних дилерів. На вимогу клієнта, продавець повинен надати паспорт якості на матеріал і дилерський сертифікат.

5. Упаковка. Герметичність і стан упаковки особливо важливі для сухих будівельних сумішей, адже при доступі вологи з повітря цемент ГІДРОТУЮЧИЙ і суміш «комкуется», що робить її непридатною до застосування. Сухі суміші, як правило, мають термін придатності 6 місяців, суміші Пенетрон при збереженні цілісності упаковки - 18 місяців.

6. Бренд. При виборі матеріалів слід звернути увагу на репутацію компанії-виробника, перевірити це можна звернувшись до офіційного сайту постачальника, на якому повинні бути інформація про місце виробництва, обсязі випуску, сертифікації продукції або деклараціях відповідності та перелік об'єктів застосування з відгуками клієнтів. А наявність сертифіката про можливість застосування матеріалу в контакті з питною водою буде гарантувати його повну екологічну та хімічну безпеку.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2431 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022