Facebook

Як вибрати стелажі для складу?

 
Замислюючись про те, що потрібно вибирати стелаж для складу, варто звернути увагу на конструкцію самого складського приміщення. Параметри того місця, де будуть розташовуватися товари і вантажі, зададуть відправну точку для вибору стелажного обладнання. Можна навіть не бачити саме приміщення.
 
Фахівцю вистачить одного проєкту, щоб правильно вибрати обладнання для складування. Які є стелажі і де їх можна застосувати, а також як правильно вибрати стелажне обладнання на сайті https://www.skladsystems.com/ для складського приміщення, ви дізнаєтеся з цієї статті. 

Стелажі під типи приміщень

 
Стелажні конструкції використовують не тільки в складах. Під кожен тип приміщення, під кожен тип складу підійде вид стелажній конструкції:
 
  1. Склад. На складах різних видів зазвичай використовуються металеві стелажні конструкції. Для складу підійде фронтальний, палетний, середньовантажний, поличковий тип або багатоярусний мезонін. Вони універсальні, тобто підходять для складування будь-яких видів вантажів. Хоча для різних за габаритами і вагою товарів можуть виготовлятися конструкції різних параметрів.
  2. Виробництво. Для виробничих приміщень підійде автоматизований висотний тип, ліфтової або карусельний. Такий вибір обумовлений тим, що на виробництві все повинно бути максимально автоматизовано, щоб підвищити ефективність роботи.
  3. Офіс або архів. Стелажі в офісах і архівах застосовуються як аналоги шаф. Вони потрібні для зберігання документів, паперів, коробок з офісним приладдям, папок і інших невеликих, відносно легких предметів. Тому їх конструкція витримує тільки невеликі навантаження.
  4. Магазин. Стелажі для торгових приміщень найчастіше поличні. Вони використовуються як у великих супермаркетах, так і в звичайних продуктових магазинах. Торгові стелажі - це все практично всі полки, на яких знаходиться товар. Їх конструкція спрямована на те, щоб добре показати товар, привернути покупців.
 

Стелажі складські

 
Щоб правильно вибрати стелажні конструкції на сайті https://www.skladsystems.com/ для складу потрібно хоча б приблизно знати, які вантажі будуть зберігатися на них, і точно знати параметри приміщення, чи буде задіяна вантажна техніка, як користувач зможе отримати доступ до складованої продукції. Від цього залежить конструкція стелажів. Грамотність в підборі складського обладнання гарантує високу швидкість роботи, відсутність збитків і форс-мажорів. Якщо склад має нестандартні параметри, можна замовити розробку проекту стелажів.
в Меблі Переглядів: 822 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023