Facebook

Як правильно вибрати вікна на довгі роки використання?

Напевно, кожен задавався питанням про те, як правильно вибрати вікна, яким виробникам віддати перевагу, щоб квартира була затишною, комфортною і забезпечувала захист від проникнення сторонніх осіб.

Правильно обрані пластикові вікна в Кемерово забезпечують шумоізоляцію, теплоізоляцію і зручні способи відкривання сприяють провітрювання квартири.

При виборі вікон зверніть увагу на складові частини вікна: профіль, склопакет і фурнітуру.

Профіль (рама) виробляють з дерева, алюмінію або пластику, але останнім часом перевага віддається пластиковому профілю, що забезпечує надійний захист від вологи, сонячних променів, морозів. Вибір і розмір пластика різноманітний. У Росії в основному використовують профіль дво- або трикамерний.

Склопакет забезпечує теплоізоляцію і від кількості встановлених стекол залежить тепло в приміщенні. Простір між стеклами заповнений повітрям або інертним газом.

Важливою складовою правильно обраного вікна залишається фурнітура, від якої залежить, наскільки довго прослужать ваші металлопластиковые окна Aluplast. До віконної фурнітури відносяться петлі, механізми відкривання, вентиляція, запори, фіксатори і це далеко неповний перелік фурнітури для сучасних вікон.

Як правильно вибрати вікна

Фурнітура може відрізнятися за способом відкриття і напрямку відкривання. Все більше переваг віддають поворотно-відкидний фурнітури, яка дозволяє відкривати вікно, як зверху, так і навстіж. Варто також звернути увагу на провітрювання, деякі окна Харьков дозволяють встановити провітрювач, що забезпечує свіже повітря навіть при закритому вікні. Як варіант, можна використовувати паралельно-виставляється фурнітуру, яку можна встановити додатково.

При виборі фурнітури не забудьте про блокіратор, що обмежують відкриття вікна відразу в дві площини, що також забезпечить надійний захист від відкривання вікна дітьми.

Правильно обрані вікна захищають від проникнення сторонніх осіб і немає необхідності встановлювати решітки на вікнах. Європейські стандарти виділяють шість класів захисту (WK6), які дозволяють зупинити навіть зловмисника з "болгаркою".

І найголовніше, при виборі фурнітури звертайте увагу на зарекомендували себе виробників. Якісна фурнітура дозволяє дооснастити вікно додатковими функціями вже після установки.

в Вікна і двері Переглядів: 130 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 14 жовтня 2019