Facebook

Як правильно вибрати тур?

Чи залишитеся ви, задоволені тур поїздкою або розчаруєтеся, залежить не тільки від вибору турфірми, але і від вибору самого туру.

 

У наш час все солідні турфірми ведуть боротьбу за конкуренцію, і кожна намагається поєднати ціну і якість. Але пам'ятайте завжди, що чим вище якість обслуговування, тим і вище ціна. Єдине по гарячій путівці можна отримати високу якість обслуговування за низькими цінами.

Звертаючись до турфірми, дізнайтеся, які послуги включені у вартість путівки. І пам'ятайте, що чудес не буває, чи не потрапте на виверти реклами або що гірше за все фірми одноденки.

Якщо ви хочете вибрати хороший тур https://voyage-travel.com.ua/tury-v-finlyandiyu/, то задайте кілька запитань при виборі його, такі як, яким транспортом здійснюється перевезення? Якої марки? Який авіакомпанією? Скільки разів вас будуть годувати при поїздці? Чи буде здійснюватися доставка від вокзалу чи аеропорту до готелю? Яке розміщення? Яка екскурсійна програма передбачена? Харчування в готелі, додаткові послуги і так далі. Уточніть про страховку.

При отриманні детальної інформації, ви зможете підібрати собі відповідний по обслуговуванню і ціною тур.

Вибрати тур в будь-яку країну можна в одній турфірмі. При виборі колективного туру вам необхідно буде скласти договір з директором турфірми, де будуть прописані зобов'язання обох сторін, гарантії, штрафи і так далі. Звертайте велику увагу, які умови прописані при розірванні договору. Також в путівці повинні прописуватися всі види послуг, що надаються турфірмою.

При виборі індивідуального туру вам необхідно дізнатися номер телефону відповідальної особи за ваше подорож, що б ви змогли зв'язатися з ним у будь-який час при виникненні проблем, наприклад з розміщенням, з харчуванням, з обслуговуванням і так далі.

І пам'ятайте завжди, якщо умови тур поїздки були змінені без вашого відома під час подорожі, то ви завжди можете звернутися за компенсацією до турфірми, що відправляє вас, по прибуттю назад.

в Все для дому Переглядів: 24 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020