Facebook

Як правильно вибрати тротуарну плитку?

Тротуарна плитка затребуваний матеріал для укладання доріжок і прибудинкових територій. Особливо часто використовують її власники власних будинків, перш ніж укладати це покриття, потрібно знати деякі нюанси і характеристики плитки, також підібрати метод укладання з безлічі існуючих. Дане покриття постійно піддається впливу навантажень. Наприклад, парковка автомобіля, установка садових меблів, зберігання будматеріалу або дров, розташування громіздких горщиків з рослинами. Також піддається впливу природних факторів, таких як сонячні промені, зливи, морози. Вона повинна витримувати всі ці негативні впливи, тому потрібно знати, як вибрати тротуарну плитку, щоб вона прослужила довгий час.

Способи виробництва і характеристики якості

При виробництві тротуарної плитки від http://vashdvorik.com.ua/category_product/trotuarnay-plitka/ застосовують різні вихідні матеріали. Не так давно для виробництва сталі застосовувати дерево і гуму, але поки вони не визнані масами, і відносяться до екзотичних. Перевагу віддають раніше покриттям з натурального каменю і обпаленої глини, а найбільш затребуваною і довговічною є бетонна плитка.

Головні переваги тротуарної плитки з бетону:

  • - Низька собівартість
  • - Здатність витримувати навантаження
  • - Доступність

Вибираючи необхідне вам покриття, візьміть до уваги його подальше призначення. Наприклад, ви готуєте паркувальний майданчик, вимощену плиткою, або збираєтеся укласти дорогу до під'їзду, вибирайте найбільш міцне покриття. Віддайте перевагу плитці вібропессованной, виготовляють яку з суміші цементу з гранітним щебенем з додаванням пластифікаторів і пігментів.

Така методика виробництва дозволяє виготовляти різно розмірну плитку. Перевагою даної технології вважається високоточна геометрія одиничних елементів, укладаючи її можна сформувати тверде і міцне покриття.

Виконана за іншою технологією - вібролітая тротуарна плитка, для її виготовлення застосовується метод вібролиття. Дана технологія не передбачає рівня високої автоматизації, в плані точності геометрії вона поступається методу вібропресування. Але плюс її у великій різноманітності відтінків і навіть можливе нанесення орнаментів на площині плитки.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1348 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022