Facebook

Як правильно вибрати морський контейнер?

 
Морськими називають універсальні контейнери, які використовуються для перевезення вантажів морем. Втім, їх застосування необмежене - в таких контейнерах можна транспортувати вантаж будь-яким способом, а найменування стало звичним. Така тара зручна, якщо необхідно перевезти вантаж з одного місця на інше, використовуючи при цьому кілька видів транспорту.
 

Будова, характеристики, розміри морського контейнера

 
Будова контейнера не відрізняється складністю. Можна виділити наступні основні елементи:
 
  1. підлога;
  2. дно;
  3. бічні стінки;
  4. верхнє перекриття;
  5. розсувні двері.
 
Всі елементи виготовляються з міцного металу, деякі контейнери на нижніх стінках мають отвори для вилочного навантажувача.
 
 
У морських контейнерів розміри можуть варіюватися. Найбільшу популярність отримали контейнери в 40 футів, 20 футів - їх найчастіше використовують при перевезеннях.
 
 
Технічні характеристики стандартного контейнера об'ємом у 20 футів наступні:
 
  • 5898 міліметрів - довжина;
  • 2350 міліметрів - ширина;
  • 2390 міліметрів - висота.
 

Призначення морських суховантажних контейнерів

 
Морський суховантажний контейнер є стандартною тарою для перевезення вантажів морським, залізничним, автомобільним транспортом. При необхідності в ньому може бути організовано зберігання товарів. Герметична конструкція дозволяє не турбуватися про збереження перевезеної продукції від попадання вологи.
 
Сухий контейнер для перевезення продукції підбирається під її габарити. Виробники випускають тару, призначену для транспортування товарів зі стандартними і нестандартними габаритами. Збереження продукції гарантована, якщо перевізник дотримується всіх правила і закріпив палети всередині спеціально призначеними для цього ременями.
 

Де придбати контейнер?

 
Придбати контейнеры в Одессе для перевезення вантажів можна за даним посиланням. Морський контейнер має кілька різновидів і активно використовується для транспортування вантажів (не тільки морем). Його придбання дозволить вам забезпечити збереження своєї продукції в процесі доставки.
в Обладнання Переглядів: 49 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 лютого 2021