Facebook

Як не помилитися при виборі плитки в ванну кімнату?

Вирішивши облицювати ванну плиткою, ви прийняли вірне і правильне рішення. Керамічна плитка - це не тільки екологічно чистий матеріал, який має прекрасну довговічність, вона також проста в укладанні, чищенні і має найрізноманітнішу кольорову палітру.

З огляду на нинішні тенденції моди, а також широкий ціновий діапазон, вибрати плитку часом досить складно. Ця стаття допоможе визначитися з кольором, розміром і типом плитки.

Плитка вибирається за багатьма параметрами. Ось деякі з них:

  • Колір і поверхня;
  • Розмір;
  • Тип;
  • стійкість;
  • Антиковзання.

Який вибрати колір і поверхню плитки?

Забарвлення - це перше, на що треба дивитися. Колір залежить від стилю, який ви вибрали, тому вибирати плитку вашого улюбленого відтінку не варто.

Як і для будь-якого приміщення, щоб візуально розширити невелику ванну слід вибрати плитку на сайті https://plitka.ua/catalog/plitka/plitka_dlya_vannoy/ світлого кольору. Для великих ванних кімнат, дизайнери вважають за краще темні відтінки.
Будьте уважні при підборі відразу декількох різних кольорів плитки, адже необдуманий вибір може візуально зіпсувати параметри кімнати. Кольори повинні поєднуватися один з одним, для підбору таких відтінків існують спеціальні форуми в інтернеті.


Перш ніж вибирати різкі, кислотні кольори, порадьтеся з дизайнером. Часто трапляється, що занадто яскраві відтінки подразнюють очі та стомлюють.
З поверхнею все набагато простіше і залежить від особистих переваг. Досить, щоб плитка була приємною на дотик.

Розмір має значення

Тип укладання безпосередньо залежить від розміру плитки. У свою чергу, від типу укладання залежить і зовнішній вигляд кімнати після закінчення ремонту.

Маленька плитка, яка називається метро - пік сьогоднішньої моди. Не менш популярні і великі елементи на всіх поверхнях. Відстань між плитками повинна бути мінімально, щоб вся увага акцентувалася на малюнку.

Буває, шви, навпаки, робляться великими, з використанням затірки яскравих кольорів. Це робиться для того, щоб візуально підкреслити елементи плитки. Однак необхідно продумати кожен крок, а також не кріпити плитку самому, запросивши професіоналів. Тоді результат буде бездоганний.

Як вибрати тип плитки?

Магазини пропонують плитки на будь-який смак. Різна плитка має різну поверхню: одні матові, інші блискучі і т.д. Як же бути? Як не помилитися і вибрати те, що буде ідеально підходити до стилю ванною?

Тут все залежить від самого приміщення. У ванній переважає висока вологість. Через це, глянцева плитка потребує особливого догляду, так як буквально кожна крапля води залишає видимий слід на поверхні. Хоч матова плитка і не виглядає так красиво як глянсова, вона все одно має місце бути, так як ціна зазвичай нижче.

Стійкість плитки до різних впливів зовнішнього середовища

Сьогодні практично неможливо обійтися без засобів для чищення, адже у ванній чистота - перш за все. Частим прибиранням сприяє вапняний наліт, який постійно буде накопичуватися на поверхні плитки.

В обов'язкові властивості плитки входить стійкість до всіх пошкоджень від чистячих засобів. Така плитка має спеціальний захисний шар. Як правило, більш пориста і нерівна плитка ускладнює процес очищення і страждає від несприятливих зовнішніх чинників більше інших.

Останній, але не менш важливий пункт - антиковзання

Ще зі шкільної програми відомо - вода зменшує тертя об поверхню. Тому необхідно обережно вибирати плитку на підлогу, адже, послизнувшись, можуть постраждати люди.

Спеціальна плитка для підлоги має мітку антиковзанням. Така плитка має шорстку поверхню, що запобігає ковзанню.

Дотримуючись цих рекомендацій, правильно вибрати плитку в ванну буде простіше простого!

в Облицювання Переглядів: 313 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 26 червня 2019