Facebook

Види силікатної цегли

Останнім часом став користуватися великою популярністю у будівельників - силікатна цегла. Даний матеріал має штучне походження. Його структура представлена ​​кварцовим піском на 90 відсотків + вапно і невелика частка хімічних елементів. Традиційно силікатна цегла має світло сірий колір, ближче до білого. Але якщо в його склад додати певні речовини, то він може прийняти будь-який колір. Проводиться силікатна цегла за допомогою високого тиску в автоклаві.

Сьогодні на будівельному ринку країни ви можете придбати силікатна цегла 3 видів.

  • 1) Повнотіла цегла - володіє багатьма корисними якостями. По-перше, він має гарну теплопровідність. Якщо говорити про недоліки матеріалу, то силікатна повнотіла цегла має вузьку сферу застосування, слабо стійкий до впливу вологи, погано реагує на різкі перепади температур.
  • 2) Саман, має такі особливості як: легка вага, слабкий тиск на конструкцію, має гарну тепловодному. Вартість даного виду цегли буде трохи дешевше, ніж у повнотілої.
  • 3) Поризований цегла поєднує в собі краще від попередніх видів, за винятком стійкості вологи. Це легко пояснюється тим, що структура силікатної цегли має пористу форму, яка швидко вбирає вологу з повітря.

Якщо спробувати знайти спільні якості всіх видів силікатної цегли, то варто відзначити наступне: низька вартість, гарна теплопровідність. Загальні недоліки: слабка водостійкість, вогнестійкість і морозостійкість.

Силікатна цегла використовується в багатьох сферах будівництва. При зведенні перегородок, для кладки стел, надземної частини будівлі, але його не можна використовувати в місцях з високим вмістом вологи, і високою температурою. Завдяки низькій теплопровідності можна будувати тонкі стіни.

До речі, варто відмітити, що Ярославский завод Силикатного кирпича виробляє дуже якісну та довговічну продукцію за вигідними цінами.

Силікатну цеглу можна розділити на види, грунтуючись на області застосування: лицьові і рядові. Призначення лицьової цегли - створити презентабельний зовнішній вигляд, що стосується рядового, то він призначається для створення, так би мовити, начинку стіни.

Силікатна цегла - екологічно чистий матеріал, що поєднує в собі відмінну якість і невисоку вартість.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2912 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023