Facebook

Вибираємо штукатурну суміш

 
Для оздоблення стін часто використовуються штукатурні суміші. Їх різноманітність дійсно дозволяє втілити найцікавіші дизайнерські задумки. При цьому можна з тим же успіхом використовувати штукатурку для колон, на стелі, перегородках, та інших подібних поверхнях.
 
 
Зараз будівельні штукатурні суміші необхідні як в будівництві, так і ремонті. Її часто вибирають як вдалий варіант оформлення, але насправді головні переваги штукатурки криються в її практичних властивостях.
 

Чим цікава штукатурка?

 
За допомогою якісної, і, що головне, правильно підібраною штукатурки, можна створити красиву, гладку поверхню. І якщо при наявності відповідних навичок у вас вийшло зробити суцільне полотно, без сколів і нерівностей, значить, і штукатурка відповідної якості.
 
Штукатурка може відрізнятися за такими параметрами:
 
  1. спосіб нанесення;
  2. тип використовуваних матеріалів.
 
За способом нанесення штукатурні суміші бувають мокрі і сухі. Мокрі - це ті, що наносяться в формі вологої м'якої суміші. Вона надійно зчіплюється з поверхнею, проникає в кожну щілину, не утворює швів. Так звані сухі суміші виглядають як готові сухі листи, якими облицьовують стіни.
 
Перший варіант доступніше за вартістю, але він може засихати досить довго, а значить, оздоблювальні роботи ризикують затягнутися. Другий варіант коштує дорожче, зате чекати його просихання не потрібно, і можна відразу продовжувати роботу.
 
Крім цих двох різновидів є ще спеціалізовані види штукатурки. Наприклад, декоративні та гідроізоляційні штукатурки.
 
Що стосується використовуваних матеріалів, можна виділити:
 
  • Вапняну штукатурку - вимагає сухого повітря в приміщенні, використовується для облицювання фасаду і внутрішніх поверхонь, на зразок стін;
  • Цементну штукатурку - може використовуватися також всередині або зовні, але для того в приміщенні перед тим, як виконувати декоративну обробку, потрібно додатково прошпаклювати стіну, а для цього радимо використовувати якісну шпаклівку для стін, яку можна придбати, перейшовши за даним посиланням;
  • Гіпсову різновид штукатурки - вона хороша для того, щоб оформляти приміщення всередині, відповідно до дизайну.
 
Якщо вам необхідно забезпечити підвищену адгезію з поверхнею, яку обробляєте, можна використовувати стартову штукатурку. Почистіть перед нею як слід стіну, приберіть пил, прогрунтуйте, і штукатурка буде триматися на стіні кілька років.
 
І останній варіант, який ми вам порадимо, це машинна штукатурка. Хоч це досить нова, і не найдешевша різновид, вона стає все популярнішим.
в Будівельні матеріали Переглядів: 47 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 24 лютого 2021