Facebook

Вибираємо дриль

У житті кожного чоловіка приходить момент, коли треба плідно попрацювати дрилем. Проблема в тому, що цей інструмент має багато різних різновидів, з яких вибрати відповідний не представляється можливим. Наша стаття дозволить визначитися щодо цієї дилеми.

 

У сучасному світі існує велика кількість дрилів різних виробництв. Їх роблять в Китаї, обох Кореях, Росії, та де завгодно, але вони поділяються за кількома класифікаційними параметрами. По-перше, за типом енергії, на якій працюють дані інструменти, дрели ділять на ручні, пневматичні та електричні.

Перший варіант є найпростішим і використовує для роботи механічну енергію. Підійти вони можуть лише для робіт невисокої складності.

Апарати такого типу діляться на одношвидкісні і двохшвидкісні, а також великі ручні. У першому випадку прилади забезпечують лише підвищувальної передачі, яка представляє собою тільки лише конічні шестерні. Такий інструмент зазвичай не володіє великими розмірами.

Двошвидкісні прилади забезпечуються двома циліндричними шестернями, які дозволяють вибрати різні швидкості - високу і низьку.

Великі ручні дрилі забезпечуються плечовим упором і власником, що дозволяє проводити свердлінням з витратою мінімуму сил.

Електродрилі є однією з найбільш популярних різновидів. Їх використовують як в якості домашнього інструменту, так і на виробництві. Поділяються вони на побутові і професійні. Поділяються різновиди дрилів лише в залежності від потужності і довгої роботи.

Крім цього, такі апарати можуть мати різну компонуванням. Наприклад, якщо дрилі призначені для того, щоб робити дрібні отвори, то такі інструменти роблять у формі циліндра. Також існують і спеціальні кутові прилади, які призначаються для перфорування важкодоступних поверхонь.

Останньою різновидом є пневматичні дрилі, тобто працюють на принципах стиснення повітря. Вони бувають прямими, торцевими, а також кутовими.

в Інструмент Переглядів: 2917 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020