Facebook

Варіанти зберігання вина і їх застосування в сучасному інтер'єрі

Червоне або біле? Сьогодні не розбиратися у вині, можна сказати, не модно. Цей напій аристократів давно зайняв виграшні позиції серед справжніх цінителів хорошої їжі і алкоголю. Тому сьогоднішня статися завоює серця всіх любителів і колекціонерів вин: ми навчимо не тільки правильно зберігати напій, а й розповімо яким чином влаштувати в своєму будинку винний бар, який ідеально впишеться у ваш інтер'єр.

Умови зберігання

Якщо у вашій колекції є кілька пляшок вина, які ви б хотіли притримати для особливої ​​події чи заходи, то зберігати їх потрібно правильним чином у шафі для вина https://technofood.com.ua/stati/shkaf-dlia-vina-dlia-sohraneniia-izyskannogo-vkusa-napitkov. Перш за все, захистіть напій від прямих променів світла - причому не тільки сонячного, але і штучного. Якщо ви не зробите це, то вино зіпсується і стане гірким. Крім того, варто подбати про те, щоб повітря в приміщенні, де зберігається вино, ні дуже сухим. Вологість не дозволить засохнути пробках і не дасть повітрю проникнути всередину пляшки. Професіонали кажуть про те, що приблизний рівень вологості, ідеальний для вина: 65-80%. Наступний фактор, який потрібно враховувати - температура в приміщенні. Вона повинна бути близько 10-12 градусів за Цельсієм. У разі, якщо ви зберігаєте десертні вина, температура може триматися на рівні 14-16 градусів.

Де зберігати напій?

Підвісні і настільні стійки відмінно підійдуть для тих, хто не планує займатися колекціонуванням вин на професійному рівні. Вони практичні і зручні, а також їх можна зробити цікавим акцентом в інтер'єрі. Незвичайний дизайн стійки однозначно приверне увагу до цього аксесуара. У такій підставці може зберігатися до восьми пляшок вина.

Також зберігати алкоголь можна у вбудованих стійках в кухонному гарнітурі. Деякі з них вже спочатку зроблені виробником, проте, якщо на вашій кухні такої стійки немає, ви можете зробити її самостійно, виділивши один ящик під зберігання вин. Таким чином ви не будете захаращувати кухню зайвими аксесуарами і звільніть простір.

Наступний варіант зберігання вин підійде для професіоналів, які бажають грати по-крупному. Якщо ваша колекція налічує понад двадцять пляшок і ви точно не збираєтеся відкрити їх протягом одного тижня, вам буде потрібно справжній шафа-термостат. Він виглядає як невеликий холодильник з прозорими дверима. Усередині шафи варто потрібна температура і вологість, що ідеально підходять для зберігання вин. В такому холодильнику ваша колекція не зіпсується і буде перебувати в прекрасних умовах. Зараз на ринку представлена ​​величезна безліч шаф-термостатів. Деякі з них навіть дозволяють виставляти різну температуру в різних відсіках - щоб створити умови для того чи іншого сорту вина.

в Все для дому Переглядів: 80 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 14 грудня 2019