Facebook

Траверси - їх різновиди і застосування

Для підйомних існує цілий набір вантажозахоплювальних пристроїв, в числі яких траверса. Траверсу встановлюють не евакуатори, завдяки чому техніка здатна занурити автомобіль без його відкривання і ... без присутності водія, що так люблять часом робити евакуаційні служби міст. Однак, в будівництві застосовуються зовсім інші різновиди траверс.

Траверси відомі просторові і площинні

Першими пристроями комплектуються евакуатори. Застосування площинних траверсів строповка балок, стінових панелей, колон і т.п .. Таким чином, траверс від https://krankomplekt.com/ це вантажозахватний прилад, що застосовується в строповці всіляких довгомірних і великорозмірних вантажів. Використання траверси це спосіб запобігання ушкоджень вантажів стискають зусиллями, що буває, коли строповка ведеться традиційними стропами без додаткових пристосувань. Наприклад, якщо піднімати стінну панель, де вже виконано дверний отвір або вікно, що стискають зусилля тоді можуть спричинити руйнування конструкції вище нього. Коли в роботі задіюється траверса, до панелі застосовуються лише вертикально спрямовані сили, а переважний відсоток цих зусиль стиснення доведеться на траверсу, яка такий вплив спокійнісінько витримає.

Успішно траверси практикуються і в такій обстановці: вітки стропів, які задіюються в вантажопідйомних роботах, мають кут між гілками вище, ніж належить. Результат тут буде несприятливий: часто стропи можуть елементарно порватися. Щоб цього уникнути і застосовують траверсу - вона не дозволить куту нахилу строп перевищити допустимі межі і не дасть виникнути критичному навантаженні на окремі гілки.

Площинні траверси, повторимося, застосовуються, коли потрібно строповка балок, панелей, металевих листів, колон, різних металоконструкцій і т.п. Такого роду траверси зазвичай гратчасті або балкові, а виготовляють їх в образі ферм.

Ґратчасті траверси собою являють трапецієподібні або трикутні ферми. А ось траверсами просторовими переміщують об'ємні вантажі обладнання, техніку і устаткування. Балкові траверси вид площинних поширені більше всіх. Роблять їх з швелерів і куточків з трубами, які надійно з'єднують. Звичайний спосіб з'єднання - зварювання. Їх, в свою чергу, виконують як в більш-менш стандартизованих розмірах, так і довільно по кресленнях замовника для конкретних завдань. Загальних стандартів габаритів, регламентованих законодавчими нормами або просто РД (керівництво до дії) не існує. Але є стандартні розміри вантажу, наприклад контейнерів або труб. І хоча контейнери частіше піднімають спеціальними контейнерними захопленнями, а труби обв'язкою - такі траверси виробляються в стандартних габаритах під вантаж.

Балкові траверси своєю довжиною близько 4 м, стропи покладається зміцнювати на їх кінцях за допомогою вваривания листів в наявні вушка або ж за допомогою отворів. Довжину можна і змінити: треба в вушка зварити кілька пар листів. Зробити довше пристосування можна і шляхом вставок в її основну балку сфери застосування траверсів непогано розширяться. Однак, даний спосіб довгий адже потрібно переналагодження. Тому набагато частіше просто підбираються траверси необхідної довжини.

Балансирні траверси: тут канатні стропи пов'язують з самої траверсой, огинаючи стропові канатом особливі ролики, встановлені у вашому пристрої. Замість ролики по краях можуть стояти і балансири. Дані траверси незамінні, коли треба рівно, без перекосів підняти вантажі, у яких точки захоплення перебувають на різних рівнях стосовно центра ваги або по-різному від нього вилучені. Справедливості заради, варто зауважити, що вантажопідйомні захвати застосовуються не тільки з таким типом талів. Залежно від типу вантажу можуть бути використані захоплення для металу або захоплення для труб різних діаметрів. Як правило на конструкції траверси це не відбивається ніяк - адже захоплення приєднують до стропам, а траверса лише дозволяє розподіляти навантаження.

 

в Обладнання Переглядів: 618 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019