Facebook

Системи зворотного осмосу: основні переваги

Промислова фільтрація води, заснована на принципах дії зворотного осмосу, стає все більш популярною. Серед її переваг компактні установки, невеликі витрати часу і коштів на обслуговування, відсутність шкідливих стоків.

У фільтрах зворотного осмосу головну роботу по очищенню води виробляє мембрана, іменована зворотноосмотичної. У конструкції утворюється тиск і крізь мембрану проходить рідина. У фільтрах часто використовується кілька мембран, розмір пір в них становить 0,0001 мікрон.

Крізь пору такого розміру можуть пройти в основному лише молекули газу і води. Всі інші речовини затримуються, а потім зливаються в дренаж. Такі елементи як віруси і бактерії, які мають велику молекулярну вагу, фільтруються, зате молекули кисню і газів проходять вільно, надаючи очищеній воді смак.

Зверніть увагу, що на сайті https://ua.ecosoft.com/sistemy-obratnogo-osmosa_prom/ ви можете замовити для свого підприємтсва якісну систему зворотного осмосу за приємними цінами!

При зворотного осмосу ступінь очищення води від неорганічних речовин досягає 85% -98%. Таким чином можна отримати чисту воду з різним ступенем видалення солей, а також високочисту з коефіцієнтом електроопору до 18 МОм см. Система, яка контролює вміст солей, забезпечує якість очищеної води, яке залежить перш за все від вихідного складу води і від обраної для фільтрації установки.

Обратноосмотичні фільтри використовуються там, де постійно необхідна чиста вода: в харчовій, фармацевтичній, електронної та електричної промисловості, в мікроелектроніці, біотехнології, для опалювальних установок, перетворення морської або артезіанської води в питну або технічну, очищення води від нітратів і т. д.

Ефективність і швидкість очищення води залежить від кількості домішок у воді, тиску, прохідності мембрани і інших чинників.
Перед тим як розробити проект системи зворотного осмосу, потрібно провести хімічні аналізи вихідної води, врахувати побажання до результатів фільтрації, визначити необхідний рівень продуктивності і режим роботи.
Такі установки можна експлуатувати будинку і на підприємствах.

в Інженерні системи Переглядів: 502 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 11 липня 2020