Facebook

Системи туману в тепличному господарстві: переваги використання

 
 
Сенс будь-якого тепличного господарства полягає в отриманні врожаю і, отже, прибутковості. Для цього необхідно створити комфортні умови для рослин, які будуть сприятливо впливати на їх ріст і розвиток. Багато в чому це залежить від температурно-вологісного режиму в теплиці.
 
Установка в Вашої теплиці системи випарного охолодження і зволоження - допоможе з регулюванням і підтримкою необхідного температурно-вологісного режиму.
 
У нас Ви можете замовити розрахунок, постачання і монтаж систем зволоження для теплиць від 10 м2 до 10 Га.
 

Переваги та можливості систем туману для теплиць

 
Варто зазначити, що система тумана вирішує безліч актуальних завдань:
 
  1. підвищення продуктивності теплиці;
  2. стимулювання розвитку і росту рослин;
  3. підтримання стабільного рівня вологості;
  4. зниження температури повітря влітку;
  5. скорочення частоти поливу;
  6. створення оптимального мікроклімату в тепличному господарстві в будь-який час року;
  7. зниження кількості споживаної на зрошення води;
  8. оптимізація процесу вирощування тепличної розсади;
  9. спрощення та збільшення ефективності обприскування культур добривами, інсектицидами, іншими розпорошеними хімікатами.
 

Як працює туманоутворювач в тепличному господарстві?

 
При установці системи туману встановлюються туманоутворюючі форсунки, які з'єднані між собою трубками високого тиску. Ця конструкція підключається до спеціального насосу, що подає воду на форсунки під тиском. Також за допомогою даної системи можна розпорошувати домішки і добрива - для цього необхідно перед насосом високого тиску встановити дозатор, який містить потрібний для розпилення речовина.
 
Туманоутворювач розсіює чисту воду або спеціалізовані засоби у вигляді мікроскопічних крапель, утворюючи "водяний туман". Волога не застоюється, що не засихає на листових пластинах, піддаючи зелень ризику опіків, а практично миттєво випаровується. Туман не тільки охолоджує повітря і підвищує вологість, але і допоможе боротися з пилом і шкідниками. Підсумок роботи системи: листя завжди вологі, температура стабільна і не перевищує безпечний для рослин рівень.
 
Система туману ефективно працює і в літній і в зимовий період. У спекотну погоду вона за рахунок адіабатичного зволоження і процесу випаровування знижує температуру повітря. При зниженні температури до 13C вирощується продукція менш схильна до тепловим навантаженням.
 
Взимку, коли теплиці нагріваються, система буде підтримувати необхідну вологість повітря, запобігаючи процес зневоднення.
 
Теплиці оснащені системою туманообразования не тільки сприяють ефективному росту врожаю, але і дозволять істотно скоротити витрату води при поливі, і знизити потребу рослин в затіненні.
 
Для досягнення найкращих результатів у роботі тепличного господарства - важливо професійно виконати розрахунок системи, щоб забезпечити повне випаровування вологи для досягнення максимального ефекту від роботи системи охолодження і зволоження.
в Сад і дача Переглядів: 470 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022