Facebook

Сітка рабиця з покриттям ПВХ: сучасне рішення для огорожі

Promotion

Сітка рабиця з покриттям ПВХ – це простий і швидкий спосіб встановити надійну огорожу навколо присадибної ділянки, зробити її зонування, звести вольєр для тварин чи створити справжній ландшафтний шедевр. Матеріал з’явився на ринку будівельних матеріалів не так давно, але вже встиг отримати багато позитивних відгуків від користувачів та заслужити популярність.

Переваги сітки ПВХ

Сітку-рабицю використовують у побуті, промисловості, сільському господарстві вже багато десятиліть. Однак металева сітка без покриття з часом втрачає привабливий зовнішній вигляд, під впливом навколишнього середовища піддається корозії, іржавіє і втрачає свої властивості. Тому її почали оцинковувати – це значно покращило якісні характеристики, але вигляд матеріалу завжди був однаковим – метал з тьмяним блиском. Винайдення ПВХ-покриття, яке наносять на оцинковану і на неоцинковану сітку, вплинуло і на якість, і на естетичність матеріалу:

 • Полімерний шар надійно захищає сітку від впливу зовнішніх факторів: вона не іржавіє, не вигорає на сонці – строк служби становить 15-30 років.

 • Зовнішній вигляд і надійність лишаються незмінними під впливом температурних перепадів, надмірної вологості.

 • ПВХ-покриття має багато варіантів забарвлення: можна придбати сітку рабицю зелену, коричневу, сину, червону, рожеву тощо. Таке ноу-хау оцінили ландшафтні дизайнери і господарі, які облаштовують своє обійстя в певному стилі чи кольорах.

 • Багатофункціональність: широка палітра кольорів і різні розміри від виробника значно розширили сфери використання матеріалу.

 • Безпечність: кольорова сітка не має гострих кутів, тому безпечна для людей і тварин, а ПВХ – екологічно безпечний матеріал, який не виділяє шкідливих речовин у повітря.

 • Доступна ціна: сітка коштує дешевше, ніж інші види будматеріалів для заборів, тому часто її купують для зведення тимчасових огорож.

 • Можливість використання повторно: якщо необхідності в огородженні вже немає – сітку можна зняти з опорних стовпчиків, скрутити в рулон, який зручно зберігати, а за потреби знову звести з неї огорожу.

Будматеріал легко ріжеться, згинається, розтягується, що забезпечує простий монтаж, ремонт і можливість втілення найрізноманітніших задумів.

Варіанти використання сітки в полімері

Легка, міцна і сучасна сітка ПВХ використовується для:

 • Огородження приватних присадибних ділянок, дач – забор із неї можна звести за кілька годин, а прослужить він кілька десятків років.

 • Зонування подвір’я, ландшафтний дизайн, розбивання клумб і квітників: завдяки еластичності натягнути сітку можна навколо опори будь-якої форми: прямокутної, трикутної, циліндричної. Також вона підходить у якості опірної конструкції для витких рослин.

 • Облаштування альтанок і зони відпочинку: плетіння пропускають світло, але захищають від небажаних гостей, а якщо необхідно закрити огляд від сторонніх очей чи зробити затінення – поруч можна посадити виткі рослини, які плестимуться по сітці.

 • Будівництва вольєрів для птахів, домашніх тварин.

 • Огородження спортивних і дитячих майданчиків, тенісних кортів: сітка не створює візуальної перешкоди, тому батьки можуть вільно спостерігати за дітьми на ігровому майданчику, а глядачі без перешкод слідкувати за ходом гри.

Дуже важливо під час вибору звернути увагу на якість і придбати сітку тільки від перевіреного виробника, який дає гарантію на свою продукцію. Інакше можна натрапити на дешевий матеріал, який вже за кілька сезонів втратить привабливий вигляд: покриття розтріскається, а метал поіржавіє. За довговічною і надійною сіткою з ПВХ завітайте до нашого інтернет-магазину.

в Все для дому Переглядів: 1133 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022