Facebook

Сервізи з порцеляни: принципи вибору і догляду

Елітні порцелянові сервізи славляться своїми якостями, причому не тільки естетичними, але і функціональними. Чашки з порцеляни відмінно зберігають тепло напою, особливо не нагріваючись при цьому зовні. Така особливість робить чаювання з фарфорового сервісу зручним і приємним. Вимоги до догляду за виробами з порцеляни особливо не відрізняються від іншого посуду. Вони зберігають у цілісності нанесений орнамент навіть при багаторазовому миття.

Сервіз з порцеляни вважається дорогим і бажаним подарунком. Такий посуд - символ розкоші і багатства. Але дуже важливо вміти відрізняти фарфор від фаянсу, так як зовні вони можуть бути схожі. Якщо ложкою злегка постукати по фарфору, то можна почути дуже мелодійний приємний дзвін - це головна відмітна риса фарфорового посуду. Ще потрібно вміти розрізняти якісний фарфор від неякісного. Якщо порода хороша, то малюнок на внутрішній стороні посуду при належному освітленні буде просвічуватися. Прикладом високоякісного сервізу може служити фарфор «Сабіна» - популярна колекція від чеського виробника Leander.

Як вибрати порцеляновий сервіз?

Сервиз цена можна класифікувати наступним чином:

  • Посуд, що випускається масово. Купується в посудних лавках, досить проста в оформленні, вартість її невисока;
  • Святковий посуд - має середню ціну, якісно виконана і гарно декорована. Ідеальна для проведення урочистостей, широко використовується в ресторанному бізнесі;
  • Елітний посуд з порцеляни. Такі сервізи відрізняються унікальністю, вони можуть бути розписані вручну, включати в себе ексклюзивні елементи, що робить їх дуже дорогими і цінними.

Відповідно, при виборі сервізу ви повинні орієнтуватися на бюджет і мета, для якої вам потрібен фарфор. Для повсякденного використання підійде фабрична посуд, а якщо важливо підкреслити статус, здивувати гостей, то елітний фарфор буде як не можна до речі.

Догляд за фарфором

Сервізи з порцеляни ні в якому разі не можна мити в посудомийній машині! При їх миття необхідно використовувати теплу воду, м'яку губку і невелика кількість миючого засобу. Щоб на сервізі не залишалися плями від води протирайте його насухо ганчіркою з мікрофібри. Така проста маніпуляція дозволить зберігати блиск вашої посуду навіть після багаторазового використання. Тарілки з порцеляни потрібно складати вертикально, уникаючи зберігання в стосі.

в Все для дому Переглядів: 1708 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022