Facebook

Пральні машини Electrolux - знайдіть найкращу для себе пральну машину

Обираючи дорогу побутову техніку, ми сподіваємося, що вона забезпечить першокласний рівень догляду за нашим одягом та продовжить термін її служби.

На ділі це не завжди так. Пральні машини провідних брендів можуть бути надійними та якісними, однак далеко не всі вони підходять до процесу догляду за одягом з розумом. Пральні машини Electrolux – побутова техніка з інтелектом, яка поєднує у собі інноваційні технології та прогресивні інженерні ідеї.

Системи фільтрації води, технології попереднього змішування миючих засобів, адаптивне обертання барабану та автоматичний контроль витрат води та електроенергії – ось неповний перелік сучасних технологій, реалізованих у пральній техніці бренду.

Прально-сушильні машини: 2 в 1

Для тих, хто цінує час понад усе, при цьому хоче забезпечити своєму одягу справді професійний догляд, є чудове рішення. Пральні машини із сушкою гарантовано подбають про одяг навіть із делікатних тканин. Інноваційна технологія прання Direct Spray забезпечує делікатне прання завдяки мінімізації механічного впливу на тканини. Система подає воду із дна бака та розприскує її на білизну зверху. Такий душ захищає волокна тканини від деформацій. Прально-сушильні машини виробника мають сертифікат Woolmark Blue (як на прання, так і на сушку). Це значить, що навіть такі матеріали як шерсть, шовк чи кашемір можна сміливо прати без ризику пошкодити річ.

Додаткові переваги:

  • можливість використати пару для того, аби освіжити одяг та видалити небажані запахи
  • прання та сушка у режимі нон-стоп – коли цикл прання машина завершує сушкою
  • регулювання рівня вологості білизни: від злегка вологого до цілком сухого
  • функція TimeManager – ви можете самостійно обрати тривалість циклу прання
  • автоматичне коригування витрат електроенергії та води

Пральні машини із технологіями збереження кольору та структури тканини

Преміум-лінійка пральних машин бренда – це синергія найбільш новітніх технологій прання і енергоефективності. Технологія ColourCare дає змогу ефективно прати речі, при цьому не вимиваючи їхні кольори. Система фільтрації очищує воду від домішок, підвищуючи таким чином ефективність пральних засобів. Це своєю чергою дозволяє прати при більш низьких температурах, не жертвуючи якістю прання. За результатами тестування, завдяки цій технології речі зберігають яскравість кольору та вигляд навіть після 50 прання.

UltraCare – технологія попереднього змішування порошків та пом’якшувачів до їхнього потрапляння у барабан – захищає структуру волокон тканини від деформацій. У результаті, це підвищує якість прання навіть на швидких програмах, при цьому речі залишаються такими ж, як у день покупки.

Пральні машини з функцією пари

Часто одяг, який одягли один раз, не потребує повноцінного прання, однак освіжити його було б доречно. Пральні машини з технологією SteamCare легко вирішують це завдання. Побутова техніка з функцією відпарювання одягу вирішує одразу дві проблеми: усуває складки на одязі, завершуючи цикл прання обробкою паром, а також освіжає одяг, усуваючи неприємні запахи.

Енергоефективні пральні машини

Об’єм барабану пральної машинки звичайних габаритів становить в середньому 5 кілограмів. Однак ми вкрай рідко завантажуємо машинку під зав’язку. Водночас навіть при частковому завантаженні більшість моделей пральних машин споживають однакову кількість електроенергії. Пральні машини Electrolux PerfectCare з технологією SensiCare самостійно визначають витрати води та електроенергії залежно від завантаженості барабана. Це дає змогу не лише економно споживати ресурси, але й попередити зайві механічні пошкодження речей.

в Все для дому Переглядів: 153 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019