Facebook

Пінопласт: особливості, застосування і властивості

Пінопласт - це категорія матеріалів, що володіють пористою структурою, яка склалася з найдрібніших осередків, що не сполучаються безпосередньо один з одним. Кожен, хто хоч раз у своєму житті набував якусь побутову техніку, при її розпакування бачив шар захисного матеріалу, в який ця техніка була упакована, це і є пінопласт, що складається зі спеціальних кульок.

Якщо заглибитися в далеке дитинство, то багато хлопчаків ще тоді змогли випробувати пенопласт на горючість, протикаючи пористі шматочки матеріалу запаленим сірником і переконуючись, що він все-таки горить.
Про фізичні властивості пінопласту ми поговоримо трохи пізніше, а поки торкнемося того, чому саме цей матеріал користується особливим попитом і популярністю в будівництві, які розміри і ціни має.

Властивості і особливості пінопласту

1. Оскільки основна складова частина пінопласту це газ (повітря), матеріал має невелику вагу, при його використанні не потрібен якийсь спеціальний набір інструментів.

2. Відмінні теплоізоляційні якості пінопласту обумовлені його пористою структурою, адже завдяки процесу конвекції тепло утримується в кожної найменшої осередку матеріалу. Для прикладу можна навести той факт, що шар пінопласту завтовшки всього 120 мм по своїй теплопровідності може замінити двометрову цегляну кладку.

3. Високі звукоізоляційні якості пінопласту дозволяють використовувати його в самих різних сферах: для того, щоб повністю ізолювати приміщення від шуму досить прокласти шар пінопласту 20-30 мм, а краще 50 мм.

4. Пінопласт не отруйний, він не залишає після різання хмара пилу, що дозволяє застосовувати його без додаткових респіраторних засобів захисту.

5. На пінопласт не діють грибки та пліснява, він добре тримає форму (чи зменшувати розміри і не розширюється).

в Все для дому Переглядів: 2806 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023