Facebook

Переваги полікарбонатних теплиць

На сьогоднішній день, стільниковий полікарбонат вважається одним з кращих матеріалів для будови теплиць. І це зовсім не випадково, адже полікарбонат володіє просто унікальними якостями, які повністю виправдовують витрати на його придбання і установку. Отже, поговоримо трохи про те, чим же такий хороший цей чудо матеріал і чому теплиці з полікарбонату найоптимальніший варіант.

1) продається практично повсюдно. Тому доступний практично будь-якому у кого з'явилося бажання його придбати.

2) полімерний пластик є дуже міцним матеріалом. Якщо лист полікарбонату виготовлений якісно, ​​то він здатний витримати дуже велике навантаження. Міцність матеріалу є дуже важливим фактором, адже будови яким переховуються полікарбонатом, а це не тільки теплиці, повинні витримувати будь-які погодні умови.

3) для покриття полікарбонату, найчастіше використовують плівку із захистом - УФ. Сьогодні мабуть вже кожен знає, що сонячні промені здатні завдати шкоди не тільки людям і рослинам, але і лад - матеріалам. Проте всього сонячного світла це не стосується. Шкоди завдає тільки лише УФ - випромінювання. Однак, незважаючи на всю шкоду цих випромінювань, жодна рослина без сонячного світла рости не буде. Саме УФ - захист і є фільтром цих випромінювань. Так само УФ - захист запобігає передчасному зносу матеріалу, завдяки цьому захисті матеріал не пожовтіє, а також не вигорить на сонці і не зруйнується. Як показує практика, служити теплиця з таким покриттям, може не менше двадцяти п'яти років, виробники дають зазвичай гарантію на десять років. Так як перевірити достовірність цієї інформації на нашій території буде важко, адже такі теплиці у нас з'явилися досить недавно, можна поцікавитися інформацією у зарубіжних користувачів, так як за кордоном таких теплиці завоювали свою популярність вже багато років тому.

4) полікарбонатне покриття має рифлену структуру. А це сприяє розсіюванню сонячного світла, завдяки чому на рослини не потраплятимуть прямі промені сонця, і рослини не будуть перегріватися. Боятися того що рослини не будуть отримувати достатню кількість світла, теж не варто, адже полікарбонат пропускає до вісімдесяти відсотків світла, так що браку в ньому рослини відчувати не будуть.

Чи не мале значення, в популярності полікарбонату має стоимость поликароната і привабливий вигляд цього матеріалу. Однак це має значення лише при будівництві літніх альтанок, козирків, і різноманітних літніх будівель.

Полікарбонат дуже легкий у вазі, так само його можна з легкістю розрізати самими звичайними інструментами, гнеться без особливих зусиль, він дуже легкий у своєму монтажі.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2743 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 22 червня 2021