Facebook

Переваги модульних ПВХ-підлог

 
У будівельній індустрії велика увага приділяється питанням обробки приміщень. Сьогодні створено значну кількість декоративно-будівельних матеріалів, виготовлених з полівінілхлориду (ПВХ). Один із прикладів - модульна ПВХ-підлога.
 
Будова покриття:
 
1) Полівінілхлорид як основа матеріалу. Це один з видів пластмас, що характеризується вогнестійкістю, стійкістю до дії кислот, лугів, мінеральних олив. Є діелектриком. З цього матеріалу виготовляють лінолеум, одяг, шпалери, піротехнічні засоби, рекламних виробів, засобів для медицини. У складі модульних ПВХ-полів до нього додано кварцовий пісок і деякі інші елементи.
 
2) Плівкова поверхня з малюнком. Це можуть бути різнокольорові модулі, що утворюють цілісну картину, або одноколірні полотна.
 
3) Захисне покриття з пластика (поліуретан, вініл), що запобігає стирання і вицвітання малюнка, втрату захисних властивостей полотна.
 

Установка

 
Варто зазначити, що тут представлений великий асортимент ПВХ-плитки. Найчастіше така підлога зустрічається в тренажерних залах, офісних приміщення, гаражах. Це ціла поверхня, складена з квадратів (як правило, зі стороною 250 мм або 500 мм).
 
Але сучасні виробники пропонують модульні ПВХ-поли і для будинків. Це модулі, виконані під дерево, камінь.
 
Установка таких підлог дуже проста. Потрібно мінімально підготувати поверхню приміщення, де буде встановлений такий підлогу - видалити всі виступаючі частини, змести сміття. Ретельної підготовки поверхні не вимагається, адже можна встановлювати таку плитку навіть на похилій площині.
 
Потім за допомогою гумового або дерев'яного молотка плитки ПВХ з'єднуються один з одним за типом пазлів. Деякі фахівці пропонують приклеїти плити до поверхні в разі перспективи установки теплих підлог. Модулі легко підрізають під кути і розміри приміщення.
 
Техніко-експлуатаційні характеристики:
 
  1. Простота догляду та експлуатації. Завдяки складу, ці підлоги не бояться вологого прибирання, в тому числі за допомогою миючих засобів і пральних порошків.
  2. Легкість заміни і ремонту. Висока зносостійкість означає довговічність підлог. Але навіть при пошкодженні одного або декількох модулів їх дуже легко замінити (перестилати все покриття при цьому не потрібно).
  3. Безпечність. Модульні ПВХ-поли безпечні як для здоров'я, так і для життя людини.
в Будівельні матеріали Переглядів: 547 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023