Facebook

Переваги маленьких квартир з погляду психології

 
 
Переїзд до маленької квартири завжди викликає багато сумнівів. Звичайно, на перший погляд життя в невеликому просторі не несе нічого доброго: через брак місця виникає багато складнощів з поділом обов'язків та координацією занять (одному хочеться спати, а іншому дивитись фільм), і так далі. Але давайте будемо оптимістами!
 
 
До речі, якщо вас цікавлять маленькі квартири, то радимо перейти за даним посиланням https://budova.ua/kvartiry/malenkie/ вже зараз.
 
Пропонуємо не концентрувати увагу на недоліках, тим більше, що у цього рішення є кілька важливих переваг, у тому числі психологічних:
 
1. Мінімум часу на прибирання. Прибирати маленьку студію набагато легше, ніж простору квартиру. А якщо розділити обов'язки між домочадцями – справа піде ще швидше, а час, що звільнився, можна присвятити відпочинку або спільним заняттям. До того ж перед вихідними не доведеться налаштовуватися на довге та важке прибирання. Приємно? Звичайно!
 
2. Маленькі простори візуально простіші. Зрозуміло, що навіть мініатюрну студію можна змусити речами так, що буде важко пройти. Але багато людей, і особливо ті, у кого є певні проблеми (поганий зір, мова або слух), набагато комфортніше почуваються в невеликих просторах.
 
3. Менше переживань про речі. Є таке твердження, що чим більше у нас речей, тим більшим обсягом нашого розуму вони мають. Разом з кількістю речей зростає занепокоєння про них, і життя в малогабаритці – чудовий спосіб не засмічувати свій розум та життя зайвим мотлохом. Адже, якщо подумати, від нестачі квадратних метрів багато користі: можна обійтися мінімальною кількістю меблів і без зайвих зусиль утримувати квартиру в пристойному вигляді. Мінімум матеріальних та тимчасових витрат.
 
4. Поєднання з життєвими цінностями. Життя у невеликій квартирі легше підкорити своїм цінностям. Кожна людина сама вибирає, що для неї важливо, чого прагнути, яким бути і як провести своє життя. Це і є цінності. Наприклад, для одних важливо бути економними та екологічними, не витрачати даремно природні ресурси, для інших – бути незвичайними та унікальними. І крихітна квартирка в центрі мегаполісу з панорамним вікном та дизайнерськими меблями відповідає таким цінностям повною мірою.
 
5. Зміцнення відносин. Найкращий спосіб добре впізнати та полюбити іншу людину (іншими словами, сформувати тісний дружній чи партнерський зв'язок) – проводити багато часу в безпосередній близькості до нього. Якщо після вечері обоє хочуть полежати на дивані (а він у маленькій квартирі лише один), тілесного контакту не уникнути. Життя в невеликому просторі допомогло відновити та покращити стосунки не однієї пари.
в Все для дому Переглядів: 146 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022