Facebook

Переваги котлів на твердому паливі

 
Для систем автономного опалення існує безліч варіантів котлів. Якщо говорити про  найпродуктивніший та економічно вигідний варіант, то на першому місці буде твердопаливний котел. На це є ціла низка причин. В першу чергу, відпадає необхідність в газовій магістралі поблизу. Крім того, вони досить лояльні до завантажуваного палива, може використовуватися практично все - від пелет до невдалих обрізків дерева.
 
Ви отримуєте можливість не тільки ефективно опалювати свій будинок, але ще і позбутися від різного дерев'яного сміття на ділянці, що актуально для приватного сектора. Також в якості матеріалу для розпалювання в окремих моделях можна застосовувати буре або кам'яне вугілля, дрова, пресовані брикети, кокс. При виборі твердопаливного котла на этом сайте sdk-kotel.com.ua потрібно звернути увагу на цю особливість.
 
Сучасні котли мають досить компактні розміри, а окремі варіанти ще можуть похвалитися приємним дизайном. Приміщення котельні буде виглядати естетично та акуратно з таким обладнанням.
 

Ще трохи фактів

 
Це ідеальне рішення для приватного господарства в якості основного або запасного джерела обігріву. Тут реалізовані такі переваги, як:
 
  1. вигоряння пального на 99%, мінімізація кількості відходів;
  2. високий ККД при малому споживанні сировини;
  3. безпечність.
 
Навіть невеликої закладки вистачить, щоб полум'я підтримувалося довго, ефективно прогрівало елемент, через який проходить водяний контур. При цьому кількість відходів дійсно мінімальне. Відсутність в схемі роботи електрики та газу грає важливу роль. Тепло в будинку тепер не залежить від того, підключений котел до мережі чи ні. Також в разі поломок немає фактора вибухонебезпечності.
 
Щоб встановити подібне рішення, потрібно лише виділити окреме приміщення, правильно підключити вентиляцію, мати місце для зберігання сировини, яким буде проводитися топка.
 
Залишається визначитися з тим, де купувати, кому віддати перевагу. 
 
в Інженерні системи Переглядів: 78 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 лютого 2021