Facebook

Переваги дворівневих квартир

У дворівневій квартирі сходи стають елементом, який може бути використаний для формування простору, вона також повинна вписуватися в дизайн інтер'єру.

Квартири дворівневі становлять невеликий відсоток ринку, проте користуються популярністю. Перш ніж прийняти рішення про покупку такого житла коштує знати, що інтер'єр буде мати свої недоліки і переваги.

Квартири дворівневі 20 років тому асоціювалися із західного розкішшю. В даний час двоповерхові квартири можна зустріти в багатьох нових будівлях. Не дивно, що все частіше люди, які планують покупку нерухомості, розглядають і такий варіант.

Одне з головних переваг дворівневих квартир вот тут - це їх планування. Квартири цього типу часто знаходяться в більш зручному місці, ніж приватні двоповерхові будинки; дуже часто навіть в центрі міста, де будівля будинку буде коштувати купу грошей. Планування дворівневих квартир дозволяють великій родині з комфортом розміщуватися в квартирі.

Більш того, при покупці може виявитися, що така нерухомість буде коштувати дешевше в перерахунку на кв. м, чим стандартна квартира одноповерхова того ж метражу. Другий рівень часто має скоси, що зменшує корисну площу і безпосередньо впливає на загальну ціну квартири. Але насправді, таке простір ви можете оформити дуже ефектно.

Квартири двоповерхові, в основному, розташовані на останніх поверхах блоків, що забезпечує прекрасний вид з вікна, а також сприяє кращій освітленості денним світлом. Особливо важливим аспектом є зони в інтер'єрі. У разі цього типу житла є можливість вільного поділу простору на зони.

Наявність сходи і другого поверху в квартирі двоповерхової також означає розширення можливостей дизайну приміщення. При правильному плануванні інтер'єру з'являється можливість збільшити висоту вітальні на два поверхи, а збільшення висоти вітальні означає відчуття більшого простору. Завдяки цьому квартира буде здаватися більше.

Залежно від конструкції і місця розташування сходів можуть стати цікавим елементом інтер'єру. Місце під сходами можна обладнати шафами або використовувати простір під сходами для ванною або вбиральні. Місце під сходами може також являти собою додатковий простір для зберігання. Варто приділити увагу його облаштування, щоб даний простір можна було використовувати як додаткову комору.

в Все для дому Переглядів: 283 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019