Facebook

Переваги душових огорож і особливості формування конструкції

Оформлення ванної кімнати багато в чому залежить від необхідної функціональності і метражу приміщення. Сучасні інтер'єри переважно створюють з легкими скляними душовими огорожами або встановлюють кабіни. Якщо ви не є прихильником прийняття ванн з піною, такий варіант обладнання простору стане хорошим альтернативним рішенням. Залишається тільки визначитися з відповідною моделлю і комплектацією.

Переваги душових огорож

Душові огорожі від fromglass.ru/dushevie-ograzhdeniya елегантні і прості за своєю формою і реалізацією. Їх можна назвати бюджетними, оскільки установка конструкції не вимагає особливих зусиль і витрат. Їм віддають перевагу навіть в самих дорогих інтер'єрах і фешенебельних готельних номерах. Переваги полягають у наступному:

  • довговічність і простота використання;
  • доступна вартість;
  • Полегшення і стильний дизайн;
  • природна вентиляція під час прийняття душу;
  • мінімальний ризик появи цвілі.

Незважаючи на позитивні моменти, є і недоліки. До них можна віднести недостатнє збереження тепла під час прийняття душу, а також необхідність догляду за скляними стулками від розлучень. У всіх інших аспектах складнощів під час експлуатації не виникає.

На вибір користувача можна встановити огорожу з піддоном або без нього. Відмітна особливість полягає тільки в індивідуальному зручність користування. Якщо конструкція буде без піддону, треба буде підготувати підлогу. Для цього вибирають підлогову антиковзну плитку. Такий варіант оформлення краще з точки зору дизайну.

Особливу увагу треба приділити вибору матеріалу для формування конструкції. Стандартне скло категорично не підходить через підвищену травмоопасності в разі механічного пошкодження. Є більш безпечні варіанти. Душові зі скла краще вибирати триплексного типу. Це ідеальний варіант. Такі скла стійкі до механічних пошкоджень, але вони мають недолік в аспекті прозорості.

Якщо вас бентежить такий естетичний ефект, оптимальний варіант - загартоване скло. Воно має ідеальну прозрачноть, а в разі пошкоджень розсипається на безпечні осколки. Це важливий фактор вибору, якщо душовою кімнатою будуть користуватися не тільки дорослі члени сім'ї, а й діти. Бонусом до цього є більш низька вартість у порівнянні з триплексному технологією. Яке оформлення конструкції душової огорожі не було б вибрано, головне - комфорт, безпеку використання і естетика результату.

в Сантехніка Переглядів: 762 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 04 червня 2020