Facebook

Особливості ремонту приміщення в новобудові

Підлога. Підрядник насамперед скаже вам, що необхідно звернути увагу на стяжку і доопрацювати її. Вона хоч і виглядає добре, але доповнити її необхідно.

Насамперед необхідно відпрацювати гладкість, щоб стяжка не тріскалася і не кришилася. Також нерівна стяжка буде заважати класти підлогу. Саме для того, щоб підлога мала ідеально рівну поверхню, необхідно почистити стяжку і прибрати пил, в чому допоможуть фахівці orionstroy.com.ua.

Стіна. Чи потрібно рівняти стіну в новобудові? Для відповіді на це питання необхідно скористатися схилом. Після цього стає ясно, що рівняти стіну потрібно обов'язково. Адже будь-яка зі стін, яку перевіряють схилом, має перекіс. Природно, шпалери можна клеїти і на таку стіну. Проблема в тому, що малюнок на шпалерах не буде збігатися, а це виглядає дуже непривабливо. Щоб все було ідеально, необхідно підігнати стіни до ідеально рівного стану.

Дуже дорогі шпалери в перебігу перших двох років клеїти не бажано, тому що може статися деформація будинку, і всі зусилля і гроші будуть витрачені даремно. Найкращим варіантом будуть шпалери з тканини. Що мають високу еластичність і прекрасно підходять для обклеювання квартири в новобудові.

Стеля. Дуже часто власники квартир думають, що нерівну стелю можна прикрити за допомогою плитки. Але не забувайте, що плити дуже сильно забруднюються, втрачають свою красу. Тому їх ефективний вид спочатку загубиться в перші ж місяці. Можна прикрити стелю за допомогою гіпсокартону, який прекрасно піддається фарбуванню і обклеювання. Це дасть вам можливість створити свій стиль інтер'єру.

Вікно. Можна відразу ж ставити пластикові вікна, але майстри повинні знати про те, що будинок сяде через деякий час. Фахівці знають, що робити в цьому випадку. Вони залишають в швах маленькі отвори, які не дають деформуватися вікна в майбутньому.

Звукоізоляція. Всі знають, що чутність в квартирах так велика, що здається, що ви живете в картонній коробці. Особливо це актуально в новобудовах, де всі сусіди щось ремонтують. Тому шкодувати грошей на звукоізоляцію безглуздо. Придбайте пробкові панелі, що стійкі до усадки будинку.

Люди не мають досвіду в будівельних роботах. А ті, хто хоч якось в цьому розбирається, просто не має часу на ремонт новостройки. Тому варто звернутися до підрядників, які є професіоналами в питаннях ремонту. Вони створять комфорт і затишну атмосферу в вашому такому довгоочікуваному житло.

в Все для дому Переглядів: 579 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022