Facebook

Особливості правильного вибору більярдного столу

 
У більярду дуже багато шанувальників. Справжні шанувальники цієї гри мріють про власну більярдну кімнату. Адже ця кімната буде завжди у вільному доступі, а більярдний стіл виступить справжньою окрасою інтер'єру.
 
Сучасні столи зазвичай виготовляються на замовлення, тому мають індивідуальний і розкішний вигляд, наділені відмінними ігровими характеристиками, відрізняються високою якістю і добротністю збірки.
 
Стіл для більярду не потрібно вважати окрасою. Якщо було прийнято рішення про покупку такого виробу, до вибору продавця потрібно підійти з максимальною обережністю. Замовляючи виготовлення такого столу, варто придивитися до фірм, які довгий час знаходяться на ринку і вже встигли обзавестися постійними клієнтами. Що дозволить зменшити ризики зіткнутися з підробкою.
 
Оформити більярдну в особливій стилістиці, варто звернути увагу на елітні більярдні столи. З їх допомогою легко створити особливу атмосферу. Такі столи розробляються, враховуючи потреби клієнта. Тепер можна бути впевненими, що ні у кого не буде схожого столу. Він підкреслить статус власника, виступаючи в якості важливого елемента декору.
 

Тонкощі вибору більярдного столу

 
Для початку потрібно визначитися, для якої гри надається стіл: піраміда або пул, снукер чи карамболь. Після чого можна переходити до вибору підходящого розміру. Як правило, він залежить від виду столу, що і визначає його габарити. Перед тим, як купить бильярд варто врахувати площу приміщення, де буде встановлюватися така конструкція.
 
Перед вибором певного більярдного столу для будинку потрібно переконатися в тому, що підлоги в кімнаті впораються з навантаженням. Вага виробу залежить від розмірів, матеріалу і товщини підстави. Деякі моделі столів мають вагу в кілька сотень кілограм.
 
Що стосується матеріалу, як гарної основи виступає кам'яний матеріал під назвою ардезія. Він добре обробляється, забезпечує рівну поверхню, добре протистоїть сильним ударам, стійкий до вологості і перепадів температур.
 
На ухвалення рішення про покупку часто впливає ціна. Варіанти з ардезії мають досить високу вартість, але з ігрових параметрами не мають аналогів.
 
в Все для дому Переглядів: 30 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 лютого 2021