Facebook

Особливості металочерепиці

 
 
Металочерепиця є багатошаровим матеріалом, що застосовується при створенні покрівлі. Її використання значно прискорює покрівельні роботи, дозволяє заощадити й розробити оригінальне проєктне рішення. Але оскільки на ринку представлено чимало різновидів такого матеріалу від зарубіжних та українських підприємств, підібрати потрібний варіант буває важко, особливо недосвідченим забудовникам.
 
Щоб не помилитися з вибором, варто вивчити види, переваги та загальні рекомендації перед придбанням металочерепиці. А придбати металочерепицю ви можете, перейшовши за посиланням https://mostasia.com.ua/product-category/metalocherepitsa/ вже зараз.
 

Види металочерепиці

 
Особливості основних видів металочерепиці та рекомендації щодо їх застосування:
 
 1. Листова. Його основою є лист, який виготовляється з міцної сталі, міді та алюмінію, та покривається з обох боків полімерним захисним шаром, що імітує малюнком та фактурою натуральну черепицю. Виробляють металочерепицю шляхом холодного тиску. Застосовувати цей вид рекомендується для оформлення простого двосхилого даху з кутом не менше 15 °.
 2. Модульна. Даний вигляд являє собою той же листовий профіль, але відрізняється від попереднього різновиду меншим розміром та вагою. Основа модульної металочерепиці – лист, виготовлений із міцної сталі товщиною 0,5 мм із полімерним або оцинкованим покриттям. Такий вид відмінно підходить для оформлення складного багатосхилий або сферичного даху.
 3. Композитна. Основою цього виду покрівельного матеріалу є штампований сталевий лист. У складі покриття може бути до дев'яти шарів. Така текстура робить цей покрівельний матеріал максимально стійким до впливу вологи, сонячного проміння, температурних перепадів. Його вигідно відрізняє від модульної та листової черепиці гарні декоративні якості. Поверхня покрівлі, завдяки такому матеріалу, набуває невеликої шорсткості і гарного матового відблиску, при цьому не блищить на сонці. Композитну металочерепицю можна використовувати для оформлення дахів громадських будівель та приватних будинків будь-якої поверховості з кутом нахилу понад 12°.

Переваги металочерепиці

 
Металева черепиця має низку переваг перед іншими матеріалами, завдяки чому є досить затребуваною не тільки професійних будівельників, але й споживачів. Її ключові переваги:
 
 1. Невелика вага. Металочерепиця практично не навантажує кроквяну систему, на відміну від глиняної черепиці, а шар снігу, хоч би якої товщини він був, не створює ризику обвалення даху.
 2. Великий асортимент. У магазинах представлена ​​величезна різноманітність металочерепиці різних видів та відтінків.
 3. Невибагливість. Оскільки листи покриваються з обох боків захисним шаром, їх можна використовувати у більшості регіонів, у тому числі в умовах агресивного довкілля.
 4. Міцність даху. Вона досягається шляхом мінімальної кількості швів на стиках листового матеріалу.
 5. Висока декоративність. Металочерепиця чудово поєднується з більшістю типів оздоблень фасаду, а використовувати її можна для будівель практично в будь-яких стилях.
 6. Зручний типорозмір. Металочерепиця не поділена на окремі плитки, що значно прискорює її монтаж.
 7. Довговічність. Термін служби покрівельного матеріалу становить у середньому 45-50 років.
 8. Комплектність. Не потрібно витрачати багато часу на пошук відповідних розжолобків, ковзанів, стоків і відливів, оскільки всі необхідні комплектуючі для металочерепиці знайти набагато простіше і швидше, ніж для будь-якого іншого покрівельного матеріалу.
 

Рекомендації щодо вибору металочерепиці

 
При виборі металочерепиці рекомендується насамперед звертати увагу на такі критерії:
 
 1. Товщина. Для житлового будинку рекомендується купувати металочерепицю завтовшки не 0,55 мм. Виняток становлять північні регіони, для яких бажано купувати товсті аркуші (0,7 мм).
 2. Наявність сертифікатів якості. У документах зазначаються всі технічні характеристики товару. До якісної продукції завжди має додаватися цей сертифікат.
 3. Покриття металочерепиці. Воно має бути завтовшки 90 мікрон і вище.
в Будівельні матеріали Переглядів: 400 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022