Facebook

Очевидні переваги натяжних стель

Натяжна стеля, відгуки про яку свідчать про наявність як достоїнств, так і недоліків, поки ще поступається за популярністю підвісним стелям. Однак сьогодні багато дизайнерів вважають за краще використовувати саме цей варіант обробки. Спробуємо розібратися, які переваги отримають господарі кімнати з натяжною стелею, і чого слід побоюватися при його експлуатації.

Плюси натяжної стелі:

Поверхня стелі тут стає ідеально рівною без будь-якої попередньої підготовки.

Монтаж звичайного натяжної стелі, крім варіантів «Зоряне небо» з численними світлодіодними світильниками з оптоволокна, займає не більше трьох-чотирьох годин.

Натяжна стеля зможе відновити форму навіть після серйозної деформації.

Якщо прикріпити каркас натяжної стелі не до стіни, а до плит перекриття, то втрата висоти кімнати складе всього 3-5 сантиметрів.

Після установки такої системи не залишається сміття, розлучень і крапель на стінах, можна монтувати натяжна стеля вже після закінчення оформлення стін і підлоги.

Вибір фактур і відтінків обмежений тільки існуючої палітрою кольорів. Натяжні стелі, фотокоторих наочно показують все багатство вибору, можуть бути матовими і глянсовими, яскраво-жовтими і насичено синіми, бордовими і коричневими, ніжно-зеленими і вершковими, практично будь-якими. Натяжна стеля може перетворитися на справжнє зоряне небо, на ньому можуть з'явитися хмари, сонце, гарний пейзаж або мультиплікаційний малюнок.

ПВХ-плівка натяжної стелі не боїться вологи - якщо вас затоплять сусіди зверху, еластичний, але міцний стелю здатний витримати до 100 літрів води на 1 квадратний метр. Він просто розтягнеться, зберігаючи воду всередині. Виклик фахівців, які акуратно від'єднають один край від каркаса, відкачають воду і за допомогою теплової гармати знову натягнутий полотно, допоможе безслідно ліквідувати наслідки потопу. Стіни і підлога не постраждають.

Натяжна стеля дозволяє облаштувати систему точкового підсвічування. Встановлюють лампи за допомогою спеціальних теплоізолюючих вставок (пластин, кілець або «склянок»). За натягнутою ПВХ-плівкою прекрасно ховається проводка.

Вага натяжної стелі для кімнати площею 30 квадратних метрів складе всього лише близько 10 кілограм.

в Облицювання Переглядів: 130 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 20 травня 2019