Facebook

Насоси хімічні

Розрізняють декілька типів хімічних насосів: АХП, ТХИ, ХП, АХПО.

Якщо говорити про конструкції, тип яких ТХИ і АХИ, то відцентрові одноступінчасті, а також двоступеневі заглибні, виготовлені в вертикальному варіанті з опорами, які поза рідини. Саме насосне обладнання монтується на опорних плитах і встановлюються на ємність, безпосередньо з якої і буде відбуватися перекачування рідин. На опорних плитах зверху повинна бути встановлена ​​стійка, куди і кріпиться електричний двигун. А внизу кріпиться корпус підшипників разом з підвіскою. Робочі колеса завжди відкритого типу, лопаті прямі, встановлені консольно.

Як підводиться перекачується рідина до агрегату? Підведення здійснюється через вікна в підвісці, зверху, а відведення вертикально вниз. З'єднання двох валів, вала насоса і вала електродвигуна здійснюється через пружну муфту.

Глибина занурення умовна: насоси хімічні ахи-типу - на глибину 0,4 м, а ТХИ-типу - на 1,3 метра.

Категорія розміщення і кліматичного виконання - У2, УХЛЗ, УЗ, УХЛ4.

До речі, насос-центр допоможе вам з вибором та купівлею якісного насосу за вигідною ціною.

Для перекачування різних хімічно активних рідин, а також хімічно нейтральних рідин, діелектричних і забруднених продуктами ерозії в тому числі, використовуються подібні насоси.

Існують певні встановлені характеристики для перекачуються середовищ. Сюди входять:

  • щільність рідини;
  • тиск не більше 1000кг на кожен м3 для насосів типу ахи;
  • тиск не більше 1300кг на кожен м3 для насосів типу ТХИ;
  • кінематична в'язкість для рідини повинна бути до 30см2 на секунди;

Зміст твердих включень також обмежується. Наприклад, насоси типу АХП повинні бути не більше 2,0 міліметрів, а для ТХИ - до 1,0 міліметрів. При цьому, мікротвердість досягає 6,5ГПа.

Важливо дотримуватися і температуру рідин, що перекачуються. Для загальнопромислового виконання температура повинна бути не нижче -40° С і не вище + 90° С. У той час, як для спеціального виконання насосів може доходити і до + 250 ° С.

Для забезпечення ущільнення вала використовують манжет ахи-М типу і ТХИ-Щ тип (для ущільнення щілин).

Є ряд обмежень в застосуванні. А саме: агрегати не можуть бути запущені або експлуатуватися «всуху»; жоден з типів хімічних агрегатів для загальнопромислового виконання не можуть бути встановлені і експлуатувати в тих виробництвах, де існує небезпека вибухів і пожеж; не можуть використовуватися також для перекачування легкозаймистих і горючих рідин.

в Обладнання Переглядів: 3125 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 26 січня 2021