Facebook

На що слід звернути увагу при виборі фартуха з логотипом?

 
Фартухи з логотипом можуть стати в нагоді в різних ситуаціях. Це може бути рекламна продукція, продукція для закладу громадського харчування, сувенір або подарунок, уніформа для співробітників. Логотип може бути рекламним або інформаційним, символізувати щось. Далі детально описані типи фартухів, на які можна наносити логотип.
 

Можливі варіанти фартухів з логотипом

 
Фартухи для заходів - відмінний спосіб нанести рекламну інформацію. Це актуально для проведення дегустацій, відкритої кухні та інших форматів заходи. Чітке і якісне зображення робить фартух уніформою, підкреслює статус промоційної кампанії і робить її більш ефективною в плані маркетингу. До речі, якщо вас цікавлять фартуки для мастера маникюра, то радимо перейти за посиланням.
 
Фартух - уніформа бармена, офіціанта, персоналу кухні. Природно, він дещо відрізняється від звичайного фартуха і може мати оригінальний дизайн. Однак нанесення логотипу - обов'язковий момент, щоб зробити річ брендування. Крім того, фартухи можуть використовуватися в магазинах, салонах краси, перукарень. Така уніформа робить загальний стиль закладу більш професійним, об'єднує співробітників. На фартухах може бути нанесена рекламна інформація косметичних засобів та іншої продукції.
 
Крім того, фартух з логотипом можна замовити в невеликій кількості - для будинку, в якості подарунка близьким. Це зробить подарунок більш індивідуальним, ви зможете вказати необхідний матеріал, колір, тип зав'язок, розмір, а також нанести друк. Це може бути цікава фраза, зображення, цитата або символ.
 

На що слід звернути увагу при виборі?

 
Велику роль відіграє тканина, з якої зроблений фартух. Для швидкої готування підійде тонкий легкий фартух. А ось для тривалого перебування на кухні краще взяти щільний матеріал. Якщо планується проведення промоакції, майте на увазі, що фартух можливо буде знаходитися поверх щільного одягу. Для салонів краси або перукарень краще брати фартухи зі слизького матеріалу, які відштовхують воду. Тканина повинна бути зручною і комфортною, не повинна затримувати тепло, щоб людині в ньому не було жарко.
 
Зверніть увагу на зав'язки. Ними будуть часто користуватися - вони повинні бути зручними і міцними. Може відрізнятися і верхня частина фартуха в різних моделях - вона може бути з оборками, мати різний розмір. Та частина, яка перекидається через шию може бути цілісною або також на зав'язках, широкої або тонкої. Оптимальною повинна бути і довжина фартуха. Враховуйте зріст людини або вибирайте стандартну модель.
 
Тканина фартуха повинна легко стиратися і швидко сохнути, добре переносити прання у пральній машині і різні засоби для чищення. Це важливо, тому що мається на увазі робота з продуктами, які можуть залишати плями.
 

Особливості нанесення логотипу на фартух

 
На фартух можна нанести логотип у вигляді печатки за допомогою сублімації або за допомогою високої температури. На щільної тканини можна використовувати машинну вишивку. Букви або логотип можуть бути матовими, бархатистими, глянцевими, металізованими, шорсткими. Можна вибрати друк, яка буде виступати над поверхнею тканини.
 
Клієнт попередньо визначає дизайн логотипу, його розміри, розташування на фартусі, колір, характер.
 
Головний плюс, яким володіє фартук с логотипом - можливість вибрати логотип, а також внести правки при виробництві. Можна попередньо показати макет або довіритися професіоналізму команди наших дизайнерів. Якщо ви хочете, щоб напис або логотип був розбірливим, читабельним - краще довіритися тим, хто тривалий час займається цією роботою. Дизайнери розробляють поєднання різних параметрів тканини і логотипу, його розміщення, фактуру.
 
Після того, як замовлення затверджений, фартух надходить в роботу. Сертифіковане обладнання та якісні матеріали для друку сприяють швидким термінами виконання роботи і високому рівню готового виробу. Про це говорять численні відгуки вдячних клієнтів. Чудовий подарунок або сувенір, рекламна продукція або уніформа - використання фартуха з логотипом залежить від вас.
в Все для дому Переглядів: 35 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 серпня 2020