Facebook

Ліпний декор у вітальні

Ліпнина

Ліпний декор особливо доречний в загальносімейних кімнатах, так як під цей простір віддають найбільші площі. Ліпнина в інтер'єрі в вітальні підкреслить статусність господаря, достаток, вірність традиційним сімейним цінностям.

Декоруємо стіни
За допомогою окремих деталей створюється сучасне прочитання класицизму в інтер'єрі. Використовуються приставні пілястри, що акцентують вхідні двері, над якими буде доречна арка-молдинг і розетка з квітковою гірляндою або букетом. Низ стін, пофарбованих в більш насичений колір, ніж стіни, акцентується невеликим карнизом або молдінгами. Молдінгами можна створити обрамлення для великого дзеркала, що розширює простір невеликої кімнати, оформити фальш-ніші зі скульптурними барельєфами. Придбати різноманітну ліпнину можна тут: https://fasad-dekor.com.ua/g4963651-gipsovaya-lepnina.

При неможливості встановити повноцінний камін, приставний кутовий фальш-камін може акцентувати гостьову зону з м'якими меблями. Завершить оздоблення стельовий карниз не великий висоти. При досить великій площі кімнати або в квартирі-студії без чіткого поділу простору перегородками, за допомогою ліпнини легко організувати окремі зони: відокремити кухню від їдальні аркою, що спирається на декоративні пілястри, організувати зону вітальні з м'якими меблями у порталу біо- або фальш-каміна, якщо немає можливості побудувати справжнє вогнище з живим вогнем.

Ліпнина на стіні у вітальні може бути як складальної з готових елементів, так і індивідуального виготовлення. Декоративні настінні панно, виконані художником, можуть зображати Квітка, пейзаж, повторювати сюжет відомої картини, родовідне дерево господаря або просто мати абстрактний малюнок.

Абстрактна ліпнина у вигляді 3Д-панелей характерна для нових технологічних стилів - постмодерну, хай тек, техно. Досить оформити такими панелями торцеву стіну кімнати, підібрати відповідні світильники і меблі, щоб створити закінчений інтер'єр.

Двері з ліпниною
Класичного стилю, ампіру, модерну відповідають двері з ліпниною в інтер'єрі презентаційних приміщень. Такі полотна мають фільонки, часто фігурні, можуть бути заскленими і глухими, пофарбованими, шпоновані або виконаними з масиву. Ліпнина на них найчастіше розташована в середній частині, так як низ двері найбільше піддається випадковим ударам і інших пошкоджень. Середня панель акцентується декором у вигляді розетки або раковини, краю фільонок часто обрамляются молдінгами або декором у вигляді кутових гірлянд.

Найкраще, якщо мотив обробки дверей повторює декорацію стін і стелі, так створюється ансамбль. Білі двері з позолоченою ліпниною виглядають особливо солідно, це рішення відповідає класицизму або ампіру. Для готики, ренесансу і модерну підійдуть темні полотна з позолоченою або забарвленої на тон темніше обробкою.

Ліпний декор стелі
Декор стелі при невеликій висоті кімнати допоможе візуально зробити її вище: для цього карниз стіни монтується з невеликим відступом від стелі, за карнизом розташовують світлодіодне підсвічування.

У класичному інтер'єрі ліпна розетка повинна акцентувати центр приміщення і забезпечуватися розкішним світильником. Невелика висота стандартних квартир не дозволяє повісити багатоярусну люстру, але можна підібрати розетку і невеликий плафон, відповідного розміру, який освітить спільно зі світлодіодами кімнату м'яким світлом.

Розетка на стелі може бути сусідами з кутовими квітковими елементами, її можна акцентувати молдінгами або за допомогою протяжок зробити на стелі імітацію кессонов.

Ліпнина на стелі в інтер'єрі стає основною прикрасою приміщення, коли інше оздоблення виконано в стилі мінімалізму.

в Будівельні матеріали Переглядів: 3795 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022