Facebook

Красиві дивани для будь-якого інтер'єру купуйте в інтернет-магазині RoomDepot

Диваном ми називаємо м'який, напівм'який, жорсткий або напівжорсткий предмет меблів, оснащений спинкою, який призначений як зручне сидіння. Дивани різних розмірів можуть використовуватися одним або кількома людьми.

Крім того, дивани, які призначені для сидіння, можуть бути використані також і як спальне місце на одного або двох (для моделей, що розкладаються) людей.

Купити дивани

Слово «диван» має багато синонімів. Так, наприклад, до класу диванів також відносять софу, стілець та крісло, кушетку, шезлонг, тахту. До них відносять отоманку, табурет, козетку і пуф. Хоча всі вони виглядають по-різному і мають своє призначення, всі ці меблі відносяться до даного класу. У конструкцію стандартної моделі дивана входить кілька елементів:

 • Сидіння (комфортне та просторе);

 • Спинка (зазвичай, ергономічної форми підтримки спини людини);

 • Каркаса (виготовленого із міцної деревини або металу);

 • Ніжок (для деяких моделей);

 • Механізму трансформації (присутня у конструкції складних диванів);

 • Пружинного механізму (що забезпечує необхідний рівень м'якості та пружності сидіння);

 • Оздоблювальні матеріали (поролон, спанбонд, різноманітний оббивний матеріал, фурнітура).

Деякі моделі диванів можуть бути оснащені висувними ящиками або тумбами під сидінням, де зручно зберігати постільну білизну та інші речі.

На що важливо звертати увагу під час виборів дивана?

Вибір дивана тієї чи іншої конструкції покупцем залежить від кількох факторів:

 • особистих уподобань покупця;

 • габаритів та оздоблення інтер'єру в приміщенні, де буде встановлений диван;

 • бренду виробника (у деяких покупців є переваги на користь конкретних брендів);

 • купівельну спроможність (фінансові можливості покупця).

Сучасне виробництво має усі можливості, щоб випускати дивани різних форм, розмірів і конструкцій. Однак на конструктивні особливості покупці частіше і не звертають особливої ​​уваги, вибираючи меблі за принципом «подобається — не подобається». Щоб ваш вибір був правильним, слід розумітися на конструкції диванів і знати всі тонкощі його виготовлення. Найважливішим елементом конструкції дивана є його каркас. Від міцності каркаса та його збирання залежить тривалість терміну експлуатації дивана.

Які каркаси бувають у диванів, із чого вони виготовлені?

Кутовий диван Фіеста MatroLuxe Розкладний

Навіть якщо вам дуже сподобалася з моделей диванів, представлених у магазині, до того ж він дуже підходить по дизайну до інтер'єру вашої кімнати, зверніть увагу на його каркас. Дізнайтеся, з яких матеріалів він виготовлений, це фактор, що визначає його ступінь його міцності, надійності, комфорту та безпеки. Максимальне навантаження на диван обумовлене якістю матеріалу, з якого виготовлено його каркас.

ДСП/ДВП

Це легкі матеріали, які вважаються екологічно чистими та недорогими. Однак вони мають недостатню міцність, тому не здатні витримувати великі навантаження.

Метал

Дивани з металевим каркасом мають привабливий зовнішній вигляд, мають високі експлуатаційні показники, придатні до ремонту. До недоліків відносять велику вагу диванів з металевим каркасом та неможливість встановлення в їх конструкції механізмів трансформації.

Натуральна деревина

Каркас дивана, виготовлений з листяної деревини, прослужить вам довгі роки. Деревина — це екологічно чистий, натуральний матеріал, що легко піддається обробці та ремонту. Єдиним недоліком вважається висока ціна на дивани із натуральної деревини. Каркас із хвойних порід досить крихкий, тому пріоритетною для виготовлення диванного каркаса буде деревина бука, берези або дубу.

Безкаркасні моделі

Такий вид диванів з'явився відносно недавно і найчастіше безкаркасні моделі набувають для облаштування дитячих кімнат. Перевагою даних меблів є відсутність у її конструкції твердих елементів та гострих кутів. До переваг відносять мобільність, легкість, низьку вартість.

Які моделі диванів можна придбати в інтернет-магазині RoomDepot?

Інтернет-магазин Румдепот пропонує до покупки дивани всіх можливих розмірів та форм, у різноманітних колірних рішеннях та дизайнах, з різними механізмами трансформації та конструктивними особливостями. У нас ви знайдете:

 • Дивани для дітей;

 • Кутові дивани;

 • Прямі дивани;

 • Кухонні лавки;

 • Кухонні куточки.

Всі моделі представлені різними брендами вітчизняних та іноземних виробників — AMF, Comfoson, Creale, Garant, MatroLuxe, Мікс Меблі, РКБ-Меблі, Юдін. Придбати гарний диван у Києві чи будь-якому іншому населеному пункті України з доставкою зручним перевізником у будь-який регіон нашої країни, ви можете, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину RoomDepot.

в Меблі Переглядів: 191 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023