Facebook

Керамоблоки КЕРАТЕРМ: характеристики і застосування

 
 
Керамоблоки КЕРАТЕРМ є в сучасному світі найпопулярнішими, міцними та довговічними будівельними матеріалами. Керамоблок КЕРАТЕРМ - це сучасний, екологічно чистий будівельний матеріал, що має унікальні властивості: висока міцність, зносостійкість і низька теплопровідність. Керамблоки КЕРАТЕРМ виготовляються із природної глини методом напівсухого вібропресування.
 
 
Перейшовши за даним посиланням https://keraterm.com.ua/product-category/keramichni-bloki/ можна замовити цей матеріал.
 

Які характеристики?

 
Керамоблоки КЕРАТЕРМ має такі головні характеристики, як:
 
  1. міцність, що забезпечується за рахунок того, що він складається з керамоплитки;
  2. екологічність, обумовлена ​​використанням природного каменю;
  3. теплоізоляція, якій сприяє сама основа.
 
Керамоблок – це вид будівельних блоків, що має досить широку сферу застосування. Він має ряд переваг перед іншими будівельними блоками. Він має високу міцність, він екологічний, тому що складається з натурального природного каменю, а ще він досить дешево коштує.
 

 Де застосовується?

 
В основному керамоблоки КЕРАТЕРМ застосовуються для будівництва та оздоблення будівель, споруд тощо. через свою високу міцність, довговічність (термін експлуатації до 50 років), екологічність, теплоізолюючі властивості. За рахунок своєї однорідної текстури блоків вони підходять для створення не тільки зовнішніх шарів, але і внутрішніх перегородок. Крім того, завдяки своїй стійкості до впливів навколишнього середовища, такі блоки використовуються для виготовлення стільниць, підвіконь, камінів, басейнів, бань та саун, підлог та ін.
 
 
З блоків КЕРАТЕРМА можна зробити навіть дорогу, оскільки за міцністю вони можна порівняти з асфальтом. Це важливо! Блоки КЕРАТЕРМ мають вогнетривкі властивості. При виборі блоку слід звертати саме цей параметр, оскільки він говорить у тому, наскільки матеріал стійкий до впливу води та вогню. Саме завдяки цим властивостям, блок КЕРАТЕРм широко використовується в обробці та будівництві камінів та печей.
в Будівельні матеріали Переглядів: 242 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022