Facebook

Josera - корисний корм для собак

 
Здоров'я домашнього вихованця, чудові смакові якості корму, відмінна засвоюваність організмом і сумісність - ось головні критерії, яких дотримуються німецькі фахівці в процесі розробки і виготовлення кормової продукції для собак.
 
Здоров'я домашнього вихованця, чудові смакові якості корму, відмінна засвоюваність організмом і сумісність - ось головні критерії, яких дотримуються німецькі фахівці в процесі розробки і виготовлення кормової продукції для собак. Саме тому все більше покупців вирішують придбати Josera корм для собак, висока якість якого підтверджена багатьма дослідженнями.
 

Ключові особливості представленої продукції

 
Німецькі фахівці вчасно створення корми ґрунтувалися на останніх знаннях про собак та їх харчуванні, щоб домашні вихованці були здоровими, міцними і мали шовковисту шерсть. До складу продукту входить переважно м'ясо (баранина і курка), так як активної життєдіяльності необхідні тваринні протеїни. Також в залежності від корму до складу входить порошок мідії, кальцій, білок, клітковина, висушена печінка і багато інших героїв інгредієнти. Іншими відмітними особливостями є наступні моменти:
 
  1. використовуються виключно свіжі і натуральні компоненти;
  2. в складі продуктів повністю відсутня пшениця і соя;
  3. значний спектр різних раціонів, що дає можливість господареві собаки підібрати найбільш підходящий і збалансований раціон.
 
Крім цього, корми для собак Josera відрізняються відсутністю будь-яких консервантів і барвників, повністю готове до вживання (нема потреби витрачати час на приготування їжі). При цьому дана продукція може бути використана в якості годування і заохочення під час тренувань.
 

Купівля корму для собак високої якості

 
Високоякісні корми для ваших вихованців, в тому числі корм для собак Josera, можна вигідно придбати у спеціалізованому інтернет-магазині.
 
Основні переваги спеціалізованих інтернет-магазинів:
 
  1. широкий асортимент продукції - можливість придбати максимально відповідний корм для собаки;
  2. конкурентоспроможна вартість товарів - немає необхідності переплачувати гроші;
  3. оперативна доставка - придбаний корм направляється покупцеві відразу ж після узгодження деталей покупки;
  4. часті знижки, як для постійних так і для нових покупців.
 
При необхідності співробітники інтернет-магазину проконсультують з усіх питань. Для цього потрібно просто скористатися представленими номером телефону.
в Все для дому Переглядів: 142 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022