Facebook

Гараж з сендвіч-панелей. Порівнюємо гараж і гаражний бокс

Гараж з сендвіч-панелей є швидкомонтованим об'єктом, так як для його будівництва йде не більше місяця. На великі гаражі може піти звичайно до півроку, але в порівнянні це теж швидко.

Гараж з сендвіч-панелей складається:

  • Фундамент. Можна застосовувати легкі стрічкові фундаменти або пальові гвинтові.
  • Металевий каркас. Виготовляється з чорної конструкційної сталі і з легких будівельних конструкцій - ЛСТК.
  • Сендвіч панелі. Є огороджувальними конструкціями для фасаду та покрівлі, несуть декоративну функцію.

Це три основні етапи будівництва гаража з сендвіч-панелей. Перед будівництвом гаража необхідно провести геологічні вишукування грунту, і на підставі висновку геологів замовити проект гаража з сендвіч-панелей.

Гараж з сендвіч-панелей на 1-2 машини.

Приватнику на дачу проект звичайно ж не обов'язковий, досить самостійно викопати шурфи і досліджувати глибину залягання грунтових вод. Потім так само самостійно визначитися з видом фундаменту.

Каркас на невеликий гараж 7 на 6 на 1-2 машини можна будувати з профільної труби 40 * 80, 60 * 60, 80 * 80, 100 * 100. Стійки ставляться через 2-3 метра і пов'язують між собою. На покрівлю краще застосувати балку або швелер.

Особливості будівництва гаража з сендвіч-панелей.

Мінімум застосовуваної спецтехніки для монтажу, навіть важкі балки можна змонтувати самостійно, за допомогою 2-3 чоловік.
Швидкість зведення. З досвіду, саме складно це заливка фундаменту і зварювання каркаса, на ці роботи витрачається до 50% всього часу.

При необхідності гараж з сендвіч-панелей легко демонтується і переноситься на нове місце.

Під вікна годі й виготовляти окремі заставні, а врізати прямо в сендвіч-панелі.

Гараж з сендвіч-панелей можна розширити в будь-який момент, головне щоб було місце. Розбирається частина стіни, що примикає і приварюється додатковий металокаркас.

І на кінець, у кого є діти, котрі збирають лего-конструктори, то будівництво гаража з сендвіч-панелей буде таким же цікавим.

Виконання гаражного боксу.

Бокс для гаража глухого виконання не має вікон, це так званий економ варіант. Економія досягається відсутністю вікон в проекті, хоча на таку площу 750 м2 вікна не завадили б.

  • По-перше відсутність денного світла, збільшує витрати на електроенергію і за кілька років досягає вартості цих самих віконець. Раціональніше було б звичайно світлові вікна закладати в проект.
  • А по-друге вікна забезпечують додаткову вентиляцію всередині приміщення, адже не будеш же тримати ворота постійно відкритими.

Вдалим же рішенням можна назвати автоматичні ворота. Вони дозволяють економити внутрішнє тепло в зимовий період і не видувати значна кількість тепла на вулицю.

в Все для дому Переглядів: 181 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 13 серпня 2020