Facebook

Фурнітура для міжкімнатних дверей

Серед покупців поширена думка, що головне - купити міжкімнатні двері краще й дорожче. А ручки, петлі і замки - це дрібниця, і на цю дрібницю не варто витрачати багато грошей. У реальності справа йде не зовсім так, а точніше, зовсім не так. Найчастіше вартість якісних ручок, петель і замків може досягати 30 - 50% від вартості дверей. Вибір фурнітури для ваших дверей - не менш важливий момент, ніж вибір самих дверей. Кажу без перебільшення: низькоякісна фурнітура здатна зіпсувати враження навіть від дорогих і якісних дверей. І так, поїхали! Як купити нормальну фурнітуру - почнемо з петель.

Якщо вибір петель - не принципове момент, Купуйте універсальні петлі. У них є ряд переваг в порівнянні з роз'ємними:

  • Універсальні петлі можуть відкриватися як направо, так і наліво. Це виключає можливість помилки під час покупки.
  • Вони мають більший термін служби
  • Універсальні петлі більш довговічні
  • Менше схильні до скрипів в порівнянні з роз'ємними

До речі, вас можуть зацікавити контакты "Mega-Shop", які ви можете знайти на сайті dovodchik.com.ua просто зараз.

Не варто економити на дверних петлях. Як визначити якісні дверні петлі: візьміть в руки петлю, розкрийте її і покачайте праву і ліву частини. Майже 100% сталевих петель мають помітний люфт, що досягає міліметра і більше. Для дверних петель це не допустимо. Такі низькоякісні петлі провисають, в результаті чого порушуються зазори між дверним полотном і дверною коробкою. Тому рекомендую купувати латунні універсальні петлі, попередньо перевіривши їх таким же способом.

Що стосується накладних петель-метеликів, які не потребують врізки. Для якісної установки міжкімнатних дверей вони не підходять. Підійдуть лише для тимчасових дверей, наприклад на час ремонту. Їх особливості: По-перше, це значні люфти, часто досягають пари міліметрів. Через це зазори між дверним полотном і коробкою стають нерівномірними. По-друге, це виштовхування дверного полотна з коробки. Двері пружинить, так як частина петлі, встановлена ​​на двері, впирається в коробку, тим самим не даючи двері закриватися до кінця. Єдина причина такого непорозуміння - це конструкція накладних петель-метеликів. Власне, від них дивно вимагати будь-якого прийнятного якості, оскільки петлі-метелики - це найекономніший з усіх економ-варіантів.

Ручки для міжкімнатних дверей виберіть ті, які сподобаються. Бюджетні (слід розуміти як все китайські) ручки можуть мати помітний люфт, навіть якщо їх кріплення повністю затягнуть. А через короткий час з початку експлуатації розбовтуються просто до непристойності. Зрештою, ручки легко і просто замінити. На відміну від замків і петель, адже замки і петлі мають різні розміри і посадочні місця і їх можна замінити тільки на повністю аналогічні.

в Вікна і двері Переглядів: 1726 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022