Facebook

Фасади приватних будинків: варіанти оформлення

Приватний будинок - це прекрасна можливість реалізувати вашу заповітну мрію про затишний куточок в потоці життєвої суєти. Кожен елемент на шляху втілення задуманого буде наближати до бажаного результату. У цій статті ми пропонуємо варіанти оформлення фасаду будинку: від найвишуканіших і сучасних тенденцій дизайнерської моди до найменших деталей їх практичного використання.

Варіанти оздоблення фасаду будинку

Сучасна промисловість випускає досить будівельних матеріалів для створення неповторного зовнішнього вигляду приватного будинку на будь-який смак. Якщо ви обмовили з дизайнером всі стильові особливості оздоблення фасаду будинку, далі слід узгодити список матеріалів, необхідних для роботи. На сьогодні існують різні типи облицювання фасаду приватного будинку:

  • дерев'яна обшивка - є екологічно безпечним варіантом. забезпечує відмінну теплоізоляцію. Найбільш популярними вважаються обробки з дуба, кедра або сосни. Цей варіант вимагає щорічної обробки захисними засобами від шкідників.
  • фасадні вінілові панелі, універсальні в застосуванні, доступні за ціновими критеріями. Ця обшивка в порівнянні з металевою або дерев'яною має гарну теплоізоляцією і ударопрочностью;
  • штучний або натуральний камінь або їх імітація;
  • декоративна плитка;
  • цегляна обробка дасть можливість поекспериментувати, додаючи будівлі оригінальність і затишок. Даний матеріал недешевий, але володіє легкістю, відмінною теплоізоляцією, довговічністю, простотою монтажних робіт;
  • фасадні панелі з різних матеріалів: фіброцементу, пінопласту (фасадний декор з пінопласту), скла. Вони дають можливість різноманітних фактурних рішень.

Переваги фасадної ліпнини з пінопласту

Оздоблення фасаду будівлі з пінопласту є чудовою альтернативою рішенням з гіпсу або бетону. Ліпнина з пінопласту доступна за ціною і універсальна в стильовій інтерпретації. Вона легко втілить бажану ідею, легка і гнучка, не потребує додаткових витрат при монтажі. Ліпні вироби для фасадів з пінопласту також будуть вдалим варіантом тому, що володіють довговічністю покриття; високою якістю поверхні виробів, безпечні для здоров'я людини.

в Облицювання Переглядів: 398 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 29 лютого 2020