Facebook

Економне освітлення

Звичайні недорогі лампи розжарювання вже як давно стали виходити з моди. Світять вони несильно, а от споживають чимало, що ж з цим робити? Ця проблема вже давно вирішена, адже набагато вигідніше й ефективніше використовувати денні лампи, або по науковому неонові.

Неонові лампи являють собою колбу наповнену газом неоном, такі лампи споживають набагато менше, ніж лампи розжарювання, а висвітлюють набагато краще. Неонові лампи бувають різних видів, коштують вони відповідно дорожче звичайних ламп розжарювання, але зате як вони освітлюють приміщення, набагато ефективніше, а головне вони видають білуватий денне світло, який абсолютно не напружує очі.

Такі лампи коштують близько 120 рублів за лампу, але зате вони набагато довговічніші, ніж лампи розжарювання. Єдиний недолік неонових ламп, так це те, що вони не люблять постійного виключення і включення, з цього, якщо ви хочете щоб неонова лампа пропрацювала довше, не клікайте постійно вимикачем. Якщо включили лампу, то нехай вона працює на досить довгий час, зате проживе набагато довше.

А звичайні лампи розжарювання влаштовані так: при включенні штекера спіраль розжарюється і видає яскраве світло, але це світло сильно відрізняється від денної лампи. По перше він набагато тьмяніше світить і сильно напружує очі, при такому світлі читати книги небажано, оскільки можна посадити зір. А по друге на лампі розжарювання є такий недолік, якщо лампа буде довго працювати, то спіраль перегрівається і перегорає.

Особливо лампи розжарювання заважають влітку так як при роботі вони дуже сильно нагріваються, а в будинку і без того жарко, це мабуть ще один недолік ламп розжарювання, але він стає протилежністю взимку так як навпаки зігріває приміщення. Загалом, я вам розтлумачив переваги і недоліки ламп, а вибір залишається за вами. Взагалі на заході вже давно користуються такими енергозберігаючими лампами, та й у Європі теж.

Цікава винахід ця лампочка! Я вам розповім, як можна самостійно зробити лампочку. Якщо потрібно десь щось підсвітити, а у вас з собою крім акумулятора і олівця нічого немає. Відламайте стрижень олівця (грифель) довгої сантиметри 4-4.5 і підключіть до нього проводки від акумулятора. Грифель нагріється і видасть яскраве світло, так що користуйтеся цією хитрістю!

в Електрика Переглядів: 2680 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021