Facebook

Душова кабіна з гідромасажем: переваги і недоліки

 
Купуючи душову кабіну для дому, багато хто з нас ніяк не може вибрати відповідну модель, перебираючи всілякі варіації вітчизняних і зарубіжних виробників. Так, якщо ви є прихильником сучасних і якісних установок, ми настійно рекомендуємо вам розглянути до покупки душову кабіну з гідромасажем. Про те, якими перевагами та недоліками вона володіє, а також чому її варто придбати - дізнаєтеся далі. Спеціально для вас ми підготували інформативну статтю, яка допоможе розібратися у всіх нюансах. Приємного ознайомлення.
 

Переваги кабіни з гідромасажем

 
У кожної системи є свої переваги й недоліки. Навіть така банальна система як душова кабінка з гідромасажем має свої «плюси» і «мінуси», які ми настійно рекомендуємо враховувати при покупці конструкції.
 
Щоб вам було простіше розібратися з перевагами, якими володіє душевая кабина AM.PM Gem, давайте виділимо їх далі:
 
  • Глибокий масаж м'язового скелета. Зняти м'язовий спазм або простимулювати роботу скелета ви можете не тільки за допомогою розтяжки, але і прийнявши нетривалий душ зі змінним напором. Він дозволить не тільки знизити втому з болем, але і підвищити витривалість.
  • Позбавлення від токсинів. «Забиті» пори, при постійному використанні гідромасажу, гарантовано почнуть виділяти всю «бруд», що скупчилася в організмі, і змивати її разом з водою.
  • Зниження рівня стресу. Гарячий або контрастний душ з гідромасажем дозволить забути про тлінність буття, знизивши втому після важкого трудового дня або банальних тренувань.
  • Насичення киснем, поліпшення роботи кровоносної системи. Завдяки впливу установок користувач може прискорити роботу мозку, а також поліпшити роботу судин, відповідно, всіх органів.
  • Простота використання і кілька режимів подачі води. Щоб почати використовувати гідромасаж, досить повернути «носик» змішувача в потрібну сторону, відрегулювати напір за допомогою цієї ж установки.
  • Економія води. Відповідно до проведених досліджень, при прийнятті душа витрачається набагато менше води, ніж у випадку з ванною.
 

Недоліки кабіни з гідромасажем

 
Незважаючи на наявність широкого списку переваг, душові кабінки з гідромасажем не позбавлені недоліків. Більшість «мінусів» поширюється на виняткову групу, якій через хворобу або особистим спонукань краще утриматися від покупки подібної установки. Розглянемо найбільш вагомі негативні аспекти:
 
  • Проблеми зі здоров'ям. Серйозні порушення, а також недуги (рак) і т.п. категорично не дозволяють використовувати гідромасаж, тому що сильний напір води може спровокувати больові відчуття (при запальному процесі) або погіршити хворобу (при раку краще за все не стимулювати роботу кровоносних судин, тому що це стане причиною швидкого розростання пухлини).
  • Досить висока собівартість. У порівнянні з класичними моделями варіації з гідромасажем мають ціну вище, що стане «негативним» фактором, в разі, якщо ви запланували бюджетну покупку.
  • Необхідність установки додаткового оснащення. Термостат і ряд фільтрів - 2 необхідні системи, які більшість сантехніків настійно рекомендують монтувати перед установкою душової кабінки з гідромасажем. Вони дозволять нормалізувати температурний режим, а також запобігти скупченню «сміття» в трубопровідній системі.
 

Висновок

 
Підводячи підсумки інформаційного матеріалу на тему переваг і недоліків душової кабіни, варто відзначити, що сама по собі покупка - рентабельна і корисна для використання. Подібне твердження має просте обгрунтування - вона сприятливо діє на здоров'я людини, відповідно, має цілком обґрунтовану цінову політику. Щоб переконатися в цьому, досить просто кілька разів прийняти душ на комфортному режимі подачі води через форсунки. Так ви не тільки зможете відчути всі принади масажу, але і відчуєте значну легкість після проведення процедури.
в Сантехніка Переглядів: 128 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 17 січня 2021