Facebook

Душова кабіна: як спорудити своїми руками

Сьогодні для домашнього майстра немає нічого неможливого, він може по-справжньому творити і реалізовувати всі свої плани, фантазії і задумки, пов'язані з оформленням інтер'єру без проблем і особливих фінансових затрат. Взяти до прикладу ванну кімнату, варто визнати, що простором такі приміщення відрізняються далеко не завжди, проте, саме в цьому приміщенні, як правило, хочеться розмістити всю необхідну сантехніку і навіть пральну машину.

Найчастіше доводиться жертвувати купіллю, але в магазині не завжди можна придбати душову кабіну відповідних розмірів. В результаті виникає резонне питання, а чи можна побудувати унікальний душовий куточок, який буде комфортний для прийняття водних процедур і не займе багато місця. Відповідь - так!

Зверніть увагу, що ви можете придбати якісний картридж для душевой кабины «ГидроСервер» на сайті gidroserver.com.ua за найвигіднішими цінами на ринку вже сьогодні!

Душовий куточок: початок

Вам варто демонтувати купіль, видаливши її з ванної кімнати. Після цього, необхідно провести підготовчі роботи до установки вашого душового куточка, а саме, оновити стяжку підлоги і створити надійну його гідроізоляцію. Можливо, вам захочеться поміняти кахельну плитку на стінах і обробити нею підлогу, в тому випадку, якщо у вашому куточку не передбачено наявність спеціального піддону.

Кілька слів необхідно сказати і про комунікації, точніше про електрику, дроти якого прокладаються на етапі проведення підготовчих робіт. Погодьтеся, що буде зручно і оригінально, якщо в вашому душовий куточку буде своє незалежне від основного у ванній кімнаті. Ну, що ж, тепер можна приступати безпосередньо до складання куточка.

в Все для дому Переглядів: 1465 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022