Facebook

Дерев'яний брус: переваги

 
Останнім часом будинки з бруса стають дедалі популярнішими. Виготовляють брус шляхом випилювання з хвойних порід дерева. Варто зазначити, що даний матеріал є екологічно чистим і довговічним. Сьогодні в інтернеті можна знайти величезну кількість проєктів будинків з бруса різних форм і розмірів. Смола, що міститься в ньому знижує процес гниття і додає матеріалу особливу міцність.
 
Що стосується геометричної форми бруса, то він ділиться на звичайний і профільований. Звичайний брус має квадратну або прямокутну форму. При цьому по всій довжині бруса він повинен мати однакову товщину, що робить його дуже простим в експлуатації.
 
Що стосується профільованого бруса, то він оснащений додатковими пазами, гребенями і замками, що дозволяє щільно скріплювати ланки між собою.
 
За технологією виробництва брус буває цілісний і клеєний. Цілісний брус проводиться з цільного дерева. Клеєний брус складається з дерев'яних дощок, скріплених між собою. Для початку дошки проходять спеціальну обробку антисептиками, а потім скріплюють між собою за допомогою спеціальних смол. Варто відзначити, що клеєний брус виробляють з різних порід дерева.
 
Будинки з бруса є досить міцними. При висиханні брус не розтріскується і не деформується, що робить його більш міцним у порівнянні з оциліндрованої колоди.
 
Крім того, серед основних переваг будинків з бруса хочеться відзначити екологічність, що сьогодні є дуже важливим аспектом при виборі за даним посиланням https://ukrles.dp.ua/g9999005-brus матеріалу. Однак клеєний брус все ж трохи токсичний, бо для його склеювання використовуються шкідливі смоли.
 
Завдяки своїй формі брус дозволяє будівельник будинку і конструкції абсолютно будь-якої форми. Найбільш часто в будівництві використовується брус довжиною 6 метрів, проте при необхідності можна виготовити матеріал довжиною до 20 метрів. Саме тому проєктування будинку не має обмежень.
 
Ще одна зручність бруса полягає в тому, що для прокладки проводки не потрібно руйнувати спеціальні отвори, їх можна зробити ще в процесі виготовлення бруса.
 
Що стосується клеєного бруса, то він відрізняється високою пожежонебезпекою, бо в процесі виготовлення кожна окрема дошка покривається спеціальним розчином, що підвищує якість бруса.
 
Звичайно ж, купуючи будинок з бруса, хочеться заздалегідь знати про недоліки. Недоліки можуть бути виявлені лише в тому випадку, якщо в процесі виготовлення бруса були зроблені помилки, наприклад, була порушена технологія просушування.
в Будівельні матеріали Переглядів: 76 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 12 квітня 2021