Facebook

Демонтажні роботи: особливості, основні різновиди та етапи проведення

 
Будь-яка нова квартира вимагає повноцінного комплексного ремонту. Добре, коли житло в новобудові, і не потрібно проводити демонтаж старих покриттів і будівельних елементів. Однак вторинна нерухомість купується «як є»: з брудними шпалерами, затертим покриттям підлоги, потрісканою керамічною плиткою, старими комунікаціями. Тому необхідно буде проводити демонтажні роботи в повному обсязі.
 
 
Провести професійний демонтаж здатна спеціалізована компанія. Якщо ви шукаєте таку, то радимо перейти на сайт demontazh-prom.com.ua вже зараз.
 
 

 Демонтажні роботи та їх особливості

 
Роботи з демонтажу - це видалення старих покриттів, а також знесення або часткове руйнування будівельних конструкцій (стін, перегородок). Залежно від особливостей квартири, старі комунікації і елементи можуть бути видалені як повністю, так і частково. На завершення всіх робіт збирається, пакується і виноситься все будівельне сміття.
 
Зазвичай процес демонтажу досить трудомісткий і зачіпає кілька важливих етапів. В першу чергу, доставка всіх необхідних інструментів і обладнання на об'єкт, щоб безперешкодно виконувати всі демонтажні роботи. Якщо це масштабний об'єкт, то його огороджують парканом або спеціальними сітками для перешкодить проникнення сторонніх осіб.
 
Після цього, фахівці починають роботи по демонтажу, пов'язані зі зняттям кріплень. Цей етап проводять максимально акуратно, через те, що більша частина речей потім може використовуватися повторно. При цьому такий етап відрізняється мінімальними фізичними витратами і практично повною відсутністю зайвого сміття.
 
Самим трудомістким процесом вважається демонтаж стін і демонтаж плитки. У першому випадку важливо звертати увагу на напівнесучі конструкції, тому, що при неправильному демонтажі, вони можуть зруйнувати саму структуру будинку.
 
Зняття плитки має на увазі два варіанти демонтажу: з повторним використанням або з повним знищенням. У першому випадку роботи проводять максимально акуратно, щоб сама керамічна плитка не ушкодилася.
 
Демонтаж квартири - складний і багатоетапний процес, що вимагає допомоги фахівців.
в Облицювання Переглядів: 3043 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022