Facebook

Чим характерні CDMA телефони?

З кожним днем ​​все більше людей використовують стандарт CDMA. Головна відмінність даного стандарту в принципі роботи і частоті, на якому він працює.

Звичайні смартфони працюють в стандарті GSM. Однак CDMA має деякі переваги: ​​прекрасна якість зв'язку, доступні тарифи, високий рівень шифрування розмов і екологічна безпека через більш низького рівня електромагнітного випромінювання. До того ж, абоненти, які користуються CDMA зв'язком, можуть запросто підключити собі прямий міський номер, що дуже зручно.

Смартфони cdma є в деякому сенсі особливої ​​категорією товарів. Це пов'язано як з самою технологією CDMA, так і з практикою використання цих телефонів. В першу чергу, говорячи про CDMA телефонах, варто відзначити той факт, що в даному режимі передачі даних працює спеціальний алгоритм кодування сигналу, який фактично робить неможливим перехоплення сигналу. Тобто з точки зору безпеки можна сказати, що режим CDMA є найбільш оптимальним, принаймні якщо порівнювати з GSM. Крім цього найбільшим CDMA оператором в Україні є національний оператор Інтертелеком, який покриває практично всю територію України. Базові вишки СDMA відрізняються здатністю обслуговувати більшу кількість клієнтів на одну вишку, завдяки чому є можливість формувати більш вигідні тарифні плани для зв'язку.

Використання CDMA телефонів

Найчастіше такі телефони використовуються тільки для здійснення дзвінків, тобто це надійні, максимально прості і живучі апарати, не "перенасичені» різними додатковими, і часто навряд чи такими вже необхідними можливостями як, наприклад, сучасні смартфони. CDMA телефон може володіти тільки найнеобхіднішими функціями, такими, як диктофон, будильник, іноді є можливість підключатися до інтернет на невисокій швидкості, наприклад, за технологією CDMA 1x. CDMA телефон - це засіб для забезпечення стабільної, безпечної і якісної голосового зв'язку. У сукупності з можливістю використання прямого міського номера CDMA телефони є тією категорією, яка в першу чергу може зацікавити людей, які займаються підприємницькою діяльністю або звичайних покупців, з тих чи інших причин бажаючих користуватися міським номером в поєднанні з можливостями стільникового зв'язку.

в Все для дому Переглядів: 130 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 21 січня 2020